Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert vallaltal kevesebb vagy...

Miert vallaltal kevesebb vagy tobb gyereket, mint terveztel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 12:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Én most vásároltam be a turiban (szeretünk turizni) nyárra és őszre, 300-500 forintokért vettünk új állapotú Next, H&M meg hasonló márkájú ruhákat 92-98-as méretben.


Nyilván lehet 6 ezerért is ruhát venni, meg ennyiért is. Ettöl függetlenül persze összességében nem olcsó a gyereknevelés, nem erre célzok, csak hogy ilyen hülyeségeket se mondjunk már, hogy úristen, 6 ezer egy body a Pepcoban és emiatt nem fér bele a gyerek, mert ez abszurd 😃

2023. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
16%
#31 nem fogom más levedlett szar göncét a gyerekre adni.
2023. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ne add, a sz*r minőségű, 3 mosás után kikopott Pepcos ruhát add rá, az jobb, ha úgy néz ki a gyerek, mint akit a kutya szájából húztak ki.


A te gyereked ki mosott, kinőtt ruhájára is úgy gondolsz, mint undorító, levedlett gönc? Ilyen ótvar leprás gyereked van, vagy mi? :D

2023. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Naa, nyissatok külön kérdést a Pepco drága vs. olcsó témának, itt az én kérdésemre várom a választ.
2023. ápr. 20. 15:41
 35/39 anonim ***** válasza:
0%
#33 én elégetem, megy télen a kazánba. Fűtök vele.
2023. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyet szerettem volna, ikrek lettek.
2023. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyerekem van. Soha nem gondoltam, hogy ennyien lesznek, az egész családunkban a gyerekek száma az fixen kettő. Így én is kettővel számoltam. Aztán átrágtuk a témát, hogy miért is ne, belevágtunk és a legtündéribb kislány született meg a világon. :) A mai napig rácsodálkozom, hogy jééé, három gyerekem lett, imádom, hogy így alakult.
2023. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy képzeltem három gyerekem lesz, a férjem négyet akarna. Most várjuk az elsőt, majd meglátjuk én inkább kezdek a kettő felé hajlani, egyedül nem akarom hogy legyen. Testvért szeretnék mindenképp. Főbb okok az anyagiak igazából.


Nem élünk rosszul, de ezt fent is kell tartani és nem akarom hogy bármelyik gyermeknek azt kelljen mondani hogy most ezt nem lehet a pénz miatt.. (itt nem a huszadik játékra értem hanem ennél fontosabb dolgokra) mint ahogy én is így voltam anno.

2023. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Hármat szerettem volna, csak 2 lett , mert nagyon nehezen jöttek és így már kicsúsztunk az időből.
2023. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!