Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rosszak az eredményeim?...

Nagyon rosszak az eredményeim?! Rettegek! Valószínű, hogy beteg a babám?!

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok borulva.

Nagyon rossz lett az afp leletem: 0,45

Négyes teszt 1:35 Down szindrómára.

Azonnal soron kívüli magzatvízvételre megyek.

Szinte biztos vagyok, hogy beteg a babám.

El sem tudjátok képzelni, hogy milyen fájdalmat érzek.


Esetleg volt valakinek hasonló rossz eredménye és egészséges babája született?



18 hetes kismama vagyok és meg kell szülni, ha beteg


2010. okt. 8. 14:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha teheted, kérlek emeld ki a kérdést, olyan sok kismamának segítene! :)

2011. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 Tinker Bell ***** válasza:

Valóban jó lenne, ha minél többen tudnának ebből erőt meríteni, de egy kérdést csak egyszer lehet kiemelni, sajnos!


"Azért is emeltem ki a kérdésemet, hogy lássátok, hogy vannak csodák, rossz eredményből is lehetséges egészséges baba!"

2011. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudtam, hogy ki volt már emelve :(
2011. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim válasza:
Kedves kerdezo, hogy vagytok? Minden rendben azota a babaddal!'v
2013. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:

szia. köszönöm a kérdésedet. 2,5 éves a kislányom, tulajdonképpen egészséges, csak egy kisebb bőrproblémája van, a mellkasán van egy alig látható, de ott levő szőrös anyajegy folt. és minimálisan, senki nem mondja meg, vastagabb a bal karja, mint a jobb-azt mondják, hogy valószínű, hogy ikrek lettek volna és "ez" maradt az ikerből. bár nekem ez elég bizarr.


egy-két kép, hogy lássátok milyen:


[link]


[link]

2013. szept. 3. 21:05
 66/67 anonim válasza:

utolsó voltam, köszönöm a képeket.

hát nem is tudom mit mondjak.

ezekkel a képekkel csak erőt adtál nekem hogy rossz eredményekkel is lehet valakinek egészséges gyermeke, én pl egyáltalán nem látom a karjain hogy nem egyformák, és az arcán is csak azt látom hogy milyen értelmes boldog :)


gratulálok hozzá és nagyon örülök hogy a te történeted pozitív irányba ment el!!


én ma voltam méhlepény mintavételen, még csak 14 hetes vagyok de a tarkóredő érték nálunk sok lett, 3,3mm.

most már csak az eredményt várjuk és bizom a legjobbakban :)


köszönöm hogy válaszoltál, ha megint rossz irányba mennének a gondolataim csak eszembe juttatom a képet amit láttam a gyerekedről :)

2013. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:

Nagyon bízom benne, hogy egészséges a te babád is. Azt azért hozzáteszem, hogy nálunk minden uh eredmény jó volt szerencsére, csak az afp és a vérvétel teszt lett siralmas.

Ezek után lett mégegy kisbabánk, neki is rossz lett az afp-je, vele már nem mentem további vizsgálatokra. Ő az:

[link]

most lesz 9 hónapos és szerencsére nála nem derült ki eddig semmi.


Kérlek írd meg az eredményedet, nagyon érdekel, hogy milyen lett.

2013. szept. 3. 21:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!