Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki második trimeszterben...

Volt aki második trimeszterben szedett deadalont hányásra/hányingerre? Akkor mennyire lehet biztonságosan alkalmazni?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 11.hét végén. Eddig egész jó volt a helyzet, émelyegtem, és tudtam kezelni meg maximum 3-4x hánytam összesen, enni is tudtam. De most pár napja nem az igazi. Volt már egy terhességem..na az durva volt. Ott az elejétől folyamatosan hánytam a 20.hétig, félek hogy most is eldurvul. A munkát viszont csak végszükségben szeretném abbahagyni, plusz van egy 4 éves fiam is. A masodik trimeszterben milyen mértékben és mennyire szedhető biztonsággal?

Nyilván orvost is kérdezek majd, de most tapasztalatok érdekelnek.


2023. ápr. 22. 08:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20# vagyok,lemaradt: nyilván nem fogja vállalni a felelősséget.
2023. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem, hogy más felelőssége lenne, mint az anyáé. Vagy, szerintetek kit pereljek be ha a fiam aki 6 éves ADHD-s lett? Szedtem panadolt fejfájásra, patikában ajánlották.. akar lehet ezzel is összefüggésben.
2023. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!