Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet az, hogy a fogínygyullad...

Lehet az, hogy a fogínygyulladás miatt kisebb a magzat egy héttel? Tegnap fogorvosnál voltam, leszedte a fogkövet de nagyon fájt és mondta hogy az ínyem be van gyulladva, és ha nincs kezelve akár a magzat láthatja kárát (akár vetélés is lehet)

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A gyulladás valóban vetélést okozhat.
2023. máj. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy kisebb, annak semmi köze ehhez.

Viszont valóban, egy gyulladás veféléshez is vezethet.

2023. máj. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

A méret nem múlik rajta..



De problémát okozhat valóban.

2023. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Okozhat méhen belüli növekedési elmaradást.
2023. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem már a terhesség előtt is volt foginygyulladásom, terhesség alatt is 2szer előjött nagyon durván, mégis nagyobb a baba pár nappal a korától.

Válts puha fejű fogkefére és olyan fogkrémre, aminek van vérzéscsillapító hatása, illetve C vitaminból emelt mennyiséget, nekem ezeket a gyógyszertárban javasolta a patikus hölgy.

2023. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Én is olvastam erről több helyen is, hogy gondot okozhat a terhesség során. Aztán elmentem fogorvoshoz és teljesen megdöbbent ezen, azt mondta, hogy nyilván nem jó, ha be van gyulladva és persze kezelni kell, de nem lesz tőle baj.
2023. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:
58%

Kisebb nem lehet tőle a magzat a gyulladástól, viszont valóban a magzat is láthatja a kárát, sőt a fogaidat is elveszítheted a végén.

Paradontax fogkrémből a complete protection, puha fejű fogkefe és a Corsodyl szájöblítő csodákra képes, nekem is ezek segítettek, a fogorvosom ajánlotta ezeket.

A banán héjának a belső része is nagyon hatékony, napi használata eltünteti a fogkövet, megöli a bacikat és még fehéríti is a fogat, tapasztalom.

2023. máj. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!