Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis korkülönbséggel kistesó?

Kis korkülönbséggel kistesó?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kislányunk most 15 hónapos. Akartunk lassan kistesót. Elsőre sikerült épp az imént teszteltem.

Nagyon örültünk persze. De viszont iszonyatos félelem kapott el. 2 eves alig lesz a nagyobbik gyerek. Hogy fogom ossze egyeztetni, milyen lesz 2vel. Szülésről nem is beszelve. Nagyon megvagyok most ijjedve 😭

Akinek kis korkülönbség volt a tesók között,hogy oldották meg? Mennyire volt nehéz?



2023. máj. 25. 14:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk másfél év van a kicsik között. 4,5 éves, 3 és 1,5 évesek és épp 2 lesz a mostani legkisebb, mikor megszületik a kistesójuk.

Szerintem amikor az előtt a bizonyos hídon leszel, nem fogsz gondolkodni ilyeneken, mert tudod, hogy át kell menned rajta. S amikor pedig rajta leszel, akkor pedig csak teszed, amit kell. Menni fog, hidd el! 2-vel még nagyon könnyű.

2023. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egykeként én vagy csak 2 gyereket vállalnék kis korkülönbséggel vagy egyet sem, akkora kib@szas a gyerekkel egykének lenni, úgyhogy a gyerek csak örülhet
2023. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Most kicsit bizonytalan vagyok. Ma kellett volna megjönnie. 2 predis teszt egyertelmű pozitiv. Gyonyoru 2 csikos. Más fajtaval probaltam 3al is) es iszonyat halvany. Ugy kell nagyitoval keresni. Eloszor egy predi egyertelmu pozitiv, aztan a tobbi amik iszonyat halvany es ezutan ujra egy predi de az erosen pozitiv. Keves lenne még a hcg?
2023. máj. 25. 20:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Ki fog derülni. Ha késéssel megjön, akkor kémiai volt. Ha nem jön meg, akkor beágyazódik. De még utána is lehet bármi.
2023. máj. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A predi 10es érzékenységű, a többi valoszinuleg gyengébb, 25os volt.
2023. máj. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Reggel a digitális pozitiv, 1-2hét
2023. máj. 26. 10:05
 17/18 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Nekem is 15 hós a kisfiam és 17hetes vagyok az IKREKKEL 😁
2023. máj. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azta 17es akkor en meg se szolalok😂😂 kitartást 😁
2023. máj. 27. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!