Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti depresszió?

Terhesség alatti depresszió?

Figyelt kérdés

Ki hogy élte meg a depressziót? Idővel átmegy?

Nemtudom ez depresszió e, vagy csak a terhességi hangulatingadozás, de állandóan rossz kedvem van, állandóan aggódok minden rendben van e. Nemtudom, hogy jó anya e leszek, fog e menni. Árnyéka vagyok régi önmagamnak,amit nem értek miért, mert terveztük a babát és nagyon örültünk neki a férjemmel,mikor kiderült hogy sikerült.



2023. máj. 28. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Fontos, hogy nem vagy ezzel egyedül! Kérlek, kérd hozzáértő szakember segítségét!
2023. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is volt. Szüléssel újjászülettem, felszabadultam. Féltem tőle, hogy majd folytatódik és szülés utáni depresszióba fordul, de szerencsére nem így lett, egy pár hetes baby blues volt csak, és az is SOKKAL enyhébb volt, mint a terhesség alatt érzett lelkiállapotom. Nálunk is akart gyerek volt, már a második (az elsőnél nem volt ilyen, vele szerettem és élveztem a terhességem), de mégis végig szenvedtem az egészet. Szerencsére a babára ez nem hatott ki :)

Kitartást, és ha teheted, szerintem is nyugodtan keress fel szakembert, de legalábbis ne félj róla másokkal beszélni.

2023. máj. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!