Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok az utolsó menzesztől...

Bikini kérdése:

Ma vagyok az utolsó menzesztől számítva az 5 v 6. héten. Pontosan nem tudom, az ovu teszt máj. 2-án lett pozitív. Nem látnak az orvosok terhességet sem méhen belül/kívül. 1680 a hcg. Megjelenhet még a petezsák?

Figyelt kérdés

Volt egy tíz napos enyhe vérzésem a várt menzesz körül, de erősödtek alatta a tesztek. Nem érti senki… most kétnaponta nézik.

Járt már így valaki?



2023. jún. 2. 10:44
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Persze, mindenképpen megírom, hátha vkinek segít.

Én “sajnos” alig találtam ilyen informatív esetet, max h üres volt a petezsák. De hogy nincs…. szívás

2023. jún. 2. 19:17
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget olvastam a témában az utóbbi 3 évben. Nagyon sok kérdés van itt fent is méhen kívüliről, kémiairól,üres petezsákról. A te esetedhez hasonlóval én sem találkoztam még. Az utolsó menstruációdhoz képest ekkora terhességi hétnél már szokták látni azt is, ha méhen kívüli. Igaz tényleg nem mindegy, hogy hol helyezkedik el. Jaj, jöhetne már valaki, aki okosabb és van tapasztalata. Nagyon izgulok érted így ismeretlenül is.
2023. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

22/22-nagyon köszi!!

Holnap írok, reggel megyek.

2023. jún. 2. 19:38
 24/41 anonim ***** válasza:
Okés, várom. Amúgy 13-astól csak én okoskodok itt neked 😊🤞
2023. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Bocs, 12es is én vagyok 😅 Izgulok na. 😘
2023. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
😀😀írtam vissza pm
2023. jún. 2. 20:26
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy itt tényleg az a jobbik eset, ha nem lesz baba, mert nem lehet kizárni a méhen kívüli terhességet. Mivel nő a hcg, elvileg valahol van. 1000fölöttinél látni szokták. A méhnyálkahártyád tényleg elég vékony. Én fejben elengedném, de csak akkor nyugodnék meg, ha szépen lecsökkenne a hcg vagy menstruálnék.
2023. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos segíteni nem tudok,de nagyon szorítok én is!
2023. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Ez a történet nem fog jól végződni. Tegnap begörcsölt a méhem és befektettek a kórházba. Továbbra is “ismeretlen lokalizációjú “a terhesseg. Legjobb esetben csökkenni fog a hcg és felszívódik, egyébként műtét.

Nem vagyok szerencsés, pedig úgy örültem volna egy egészséges terhességnek így egy év próbálkozás után.😔

2023. jún. 3. 10:18
 30/41 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom kérdező! :( Kitartást kívánok! Néztek HCG-t ma is? Jobban vagy picit?
2023. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!