Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok az utolsó menzesztől...

Bikini kérdése:

Ma vagyok az utolsó menzesztől számítva az 5 v 6. héten. Pontosan nem tudom, az ovu teszt máj. 2-án lett pozitív. Nem látnak az orvosok terhességet sem méhen belül/kívül. 1680 a hcg. Megjelenhet még a petezsák?

Figyelt kérdés

Volt egy tíz napos enyhe vérzésem a várt menzesz körül, de erősödtek alatta a tesztek. Nem érti senki… most kétnaponta nézik.

Járt már így valaki?



2023. jún. 2. 10:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én csak hasonlóan jártam most nemrég.

Az utolsó menzesz január 21 volt.

Mikor meg kellett volna jönnie, nem jött, és 10 nap késés után még negatív tesztem volt. Közben pecsételgettem de csak barnán és keveset. 3-4 nappal később lett a teszt halvány pozitív és aztán erősödött. Az első UH-n semmit nem láttak még. A második a korházban volt mert elkezdtem vérezni (ez ki is tartott még 2 hétig) és nagyon görcsölt a hasam. Ott petezsák volt csak, de embrio nem. Azt mondták nem marad meg.

Mint kiderült a ciklus leges legvégén volt egy újabb peteérésem, amiből lett a baba, megmaradt amúgy, csak a terhességi kort időbe telt megállapítani az embrio méretei alapján tudták csak. 18 hetesek vagyunk, minden rendben.

Akár ez is állhat a dolog mögött. Drukkolok neked és kitartást kívánok! :)

2023. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

30/31—igen, biztos. Ma csinálnak egy küretet, utána megnézik hogy csökken e a hcg. (1815 most)

31/31–gratulálok neked! te szerencsésebb vagy:) Minden jót nektek!!

2023. jún. 3. 15:43
 33/41 anonim ***** válasza:

Most nem bántani akarlak, de ennek mi értelme? Mivel alig nőtt a hcg az utolsóhoz képest, ez már biztos nem egészséges terhesség. Na, de miért azt zárják ki először, hogy jó helyen van? Mert ugye, ha méhen kívüli, akkor a méhküret semmit nem segít.

Biztos hülyeség, de egy átjárhatóságit nem lehetne?

2023. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Utolsó menzesztől számítva 5 hetesen voltam UH-on, előtte két nappal teszteltem pozitívat. Elkezdett fájni a hasam, megijedtem, hogy méhen kívüli terhesség. Nekem akkor már látott méhen belül petezsákot, szikhólyaggal, majd vérzés miatt 1 hét múlva is mentem és akkor már 2mm-es embrió is volt, szívhang még nem volt hallható.
2023. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
A küretet én sem értem. Ha a petevezetékbe van, akkor a küret hasztalan. Idegőrlő ez az egész. Nem irigyellek.
2023. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

A küret arra kell, hogy megnézzék, nem e méhen belül maradt vmi szövetmaradvány, ami a hormont ilyen magasan tartja. A cél az, hogy lecsökkenjek 5 alá a hcg-egészen pontosan nullára-hogy újraindulhasson a ciklusom és legyen peteérésem.

Ha nem csökken, akkor műteni kell. Mivel nem tudják hol van, műtét közben nézik a tipikus helyeket, ami a petevezető.

2023. jún. 3. 20:07
 37/41 A kérdező kommentje:
persze egy ilyen szintről hetek alatt megy le “nem terhes”-szintre. Csak induljon el!!🤞
2023. jún. 3. 20:16
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mikor méhenkívüli terhességem volt, azt mondta több doki, hogy 2000-es hcg alatt nem látnak semmit. Nekem is azt vártuk, napokig keresték. A hcg szintem pedig szépen duplázódott végig. Szóval végig reménykedtünk, de végül meglett a bal petevezetékben, 2000 hcg érték felett.

Viszont a műtőbe még mindig úgy toltak be, hogy 100%-ig még mindig nem biztosak benne hogy ott lesz. Úgyhogy ha nem találják meg, akkor maradok a kórházban és újra megműtenek majd. Szerencsére meglett és a szövettan is igazolta.

2023. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megtalálták a bal petevezetőben, tegnap kivették azzal együtt. Egy kis vér már volt a hasüregben, de még bőven időben voltunk.

Hcg-t ma már nem is néztek, annyira egyértelmű volt.

:(

2023. jún. 5. 13:49
 40/41 A kérdező kommentje:
38-sajnálom, hogy veled is ez történt!
2023. jún. 5. 13:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!