Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy élitek meg a terhességet?

Hogy élitek meg a terhességet?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok egészen idáig , azaz keddig semmi tünetem nem volt , tök jó,aztán 3 napja hányinger gyötör állandóan, nem kívánok semmit, de ennek ellenére állandóan éhesnek érzem magam,eszek mert muszály.De bármire ránézek a hányinger jön rám.Egyenlőre még nem hánytam.

T.i hogy vagytok? Esztek kedvetekre nagy étvággyal? Vagy titeket is ez a rosszullét önt el?

Szerdától szedem a terhesvitamint nemhiszem hogy köze lenne a rosszullétemhez.



2023. jún. 2. 20:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Kislányt várok amúgy. 🥰Csak azért írom, mert azt mondják, hogy a hányinger.. És gyümölcs kívánósság, na meg a pattanások lányra utalnak. Nálam mind3 bejött :D bár a bőröm megszépült a 2.ik trimeszterre hála égnek 😄😄😄 borzasztóan néztem ki az első 14 hétben 😄😄😄 amúgy kibírható, de áldott állapotnak nem nevezném 🤣🤣🤣 néha már kínomban nevetek, hogy ami kellemetlen lehet egy terhességben az nálam mind megvan 🤣. Viszont sokan tök jól viselik 😊
2023. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ha lehetne választani kislányt szeretnénk.De bármit ad a jó isten jó nekünk csak egészséges legyen.💖 Most nagyon fosul érzem magam.Bár rajtamlenne a falásroham mert rámférne pár kg.
2023. jún. 2. 22:36
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes vagyok. Ritkán előjön még hányás, étvágyam is változó. 7kilót fogytam az eleje óta, semmi baja a babának, szépen fejlődik. Ő elveszi azt a tápanyagot ami kell neki.
2023. jún. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Egyik terhességem java részében rá se bírtam nézni a kajára. Amit

bevállaltam, abból meg sok mindent kihánytam. Fogytam is bőven.

Következő alatt már még óvatosabb voltam, ha hányingerem volt, émelyegtem, nem is próbálkoztam :D De a hányingertől mentes hetekben ettem rendesen. Persze nem kétpofára, de nem éheskedtem a kaja mellett.

2023. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

7 hetes vagyok, én is piszkosul fáradt, de vannak jobb napok. Mondjuk szerintem nálam beleszámít az is, hogy nem bírom ezt a melegfrontot, így baba nélkül is kicsinálna.

6. hétben eléggé húzódott a hasam, akkor napi 3 magneb6-ot vettem be és pokoli étvágyat csinált, olyan szinten, hogy álmodni is csak kajáról vagy annak hiányáról tudtam. Így volt egy olyan hetem, hogy minden éjszaka kétszer mentem ki kajálni. 🤣 Ezen a héten nem húzódott a hasam úgyhogy most csökkentettem a magnézium adagot (a Femibion úgyis tartalmazza), most ez a hetem így elviselhetőbb.

Ami viszont borzasztó, hogy tele lett a homlokom már a 4. héttől apró, kinyomhatatlan puklikkal... Remélem ezek majd elmúlnak.

2023. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ja és hiába ettem ki előző héten éjszaka a hűtőt, 2 kg mínuszban vagyok...
2023. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát öszintén egész nap gyötör a hányinger, az éjszakát átalszom hálistennek.De szörnyű ez az érzés.Magambatömök itt ott valamit egész nap mert muszály, de bármire ránézek , megszagolom, a hűtőt kinyitom megcsap a pörköltszag beis csukom 😢 Remélem nem fogyok ígyis csak 53kg vagyok muszály hiznom.
2023. jún. 3. 18:29
 18/23 anonim ***** válasza:
Én is ettől féltem kérdező, de az orvosom megnyugtatott, hogy maximum csak nekem lesz hiánybetegségem, a baba el fog szívni úgyis mindent ami kell neki. Annyit tudok tanácsolni, hogy megmaradjon az erőnléted, hogyha bírsz, akkor heti 150 percet próbálj meg könnyedén edzeni, így az első trimeszterben hasizom nélkül, főként combra, vádira, farizomra. Hidd el, nagyon sokat fog számítani és a rosszulléteket is mérsékli.
2023. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Plusz vegyél egy jó fehérjeport, és csinálj turmixot. Hátha az lemegy a fehérjére pedig szüksége van most különösen az izmoknak.
2023. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Terhességed alatt általánosságban legalább 75 g fehérjét kell fogyasztanod. Úgyhogy ezt ilyen rosszullevős időszakban ki tudod játszani fehérjeporral. A turmixba meg ha teszel gyümölcsöt, zöldséget (spenót, zeller, zöldalma, eper, banán, áfonya) akkor már szénhidrátot is bevittél egy itallal. :)
2023. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!