Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kívül van olyan akinek...

Rajtam kívül van olyan akinek első terhességnél már a 17. héten szemmel láthatóan nagy pocakja volt?

Figyelt kérdés
Nem voltam sosem nagyon sovány, mindig volt rajtam kis plussz kiló. De már most 6 kg jött rám 17 het alatt. Ki hogy volt az első babánál?

2023. jún. 2. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Nekem is elég nagy volt. Be is szólt érte mindenki...
2023. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Terhesség nélkül is folyton kérdezgetik, hogy terhes vagyok-e, előre engednek a buszon, kasszánál...
2023. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 hetes vagyok, estére már az enyhe puffadás miatt én se tudnám behúzni a hasam, de azért még nem kifejezetten terhes pocak.

Amúgy én még mínusz 2 kilónál tartok, az első trimeszteri étvágytalanság miatt.

2023. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 én is mindig megkapom, hogy: "ahogy látom pár hét és meglesz a baba".. Holott még a felenel sem tartok..

Nemtudom mitol függ ez. Én gurulok már most, mások ilyen pocakkal mennek szülni..

2023. jún. 2. 22:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 10 kg felesleggel indultam, most vagyok félidős és nincs még pocakom csak az alap husi a hasamon. Így a munkahelyen még nem vették észre. Várom már, hogy kismama pocakom legyen és ne csak jóllakottnak tűnjek.
2023. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én itt még nem vagyok 5 hónapos:

[link]


Én óriásinak éreztem, de nem tudom, hogy nagynak számít-e :)

2023. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szomszedasszonyom a 15.hetben van,de akkora hasa van,hogy tegnap megkerdeztem tole nem-e ikrek...es nem puffadas,hanem tenyleg az az igazi terhes has.
2023. jún. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel rengeteget híztam. Volt rajtam felesleg is. Azt hitték hogy több baba van a pocakban.

Most a másodikkal még fiatal vagyok nagyon, de úgy fel vagyok fújódva, hogy úgy nézek ki, mint az utolsó aki feltöltötte a képet. Persze rajtam ismét van felesleg, de még nem híztam.

2023. jún. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
15 hetesen vettem fel először kismama nadrágot.
2023. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6# abszolút nem. Korának teljesen megfelelő.
2023. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!