Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kívül van olyan akinek...

Rajtam kívül van olyan akinek első terhességnél már a 17. héten szemmel láthatóan nagy pocakja volt?

Figyelt kérdés
Nem voltam sosem nagyon sovány, mindig volt rajtam kis plussz kiló. De már most 6 kg jött rám 17 het alatt. Ki hogy volt az első babánál?

2023. jún. 2. 21:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is elég nagy volt 17 hetesen. Sokat fogytam is terhesség alatt, de a hasam az hatalmas volt.
2023. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a puffadás mitt tűnt nagyobbnak. Volt, aki megkérdezte, hogy ikreket várok-e.
2023. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ekkora volt a pocak 17. Ik héten pedig itt már 7 kg-os fogyásban voltam. Most a 29.ik héten még mindig 3kg-os fogyásban vagyok. Hatalmas a pocakom most is, a barátnőm ekkorával ment szülni. Kislányt várunk 🥰
2023. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok? 13 as te vagy a legszebb kismama. Vékony voltál baba előtt? Bőröd semmi csík, köldök nincs ki fordulva
nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13as vagyok. Azóta 2,5 hónapos a kislányom. A képen még tényleg tök jól néztem ki, na a végére gurultam, akkora hasam volt, az összes orvos azzal riogatott hogy elefánt bébit fogok szülni :) nagyon megnyugtató volt. Végül 3300 grammal született... 41.ik héten. Az utolsó héten totál szétrepedt az egész pocakom. Csupa stria lettem. Dehát, valamit valamiért 😊😊 amúgy nem voltam terhesség előtt sem valami vékony. Mint a képen csak laposabb hassal 🤣🤭
nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!