Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen még tényleg...

9 hetes terhesen még tényleg lehet méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy barátnőmmel, ő azt mondta, hogy hiába állapították meg a terhességem, ez még lehet méhen kívüli.

7+1-nél voltam orvosnál. Volt szívhang. Azt mondta az orvos minden rendben. 12.héten kell mennem újra.

De ma olyan furcsa tünetem volt, beszélgettem barátnőmmel, aki már volt várandós, hogy neki volt-e ilyen.

A tünet, végbél nyilalás. Nem fájdalom, hanem lüktető érzés. Nem vészes amúgy. Semmi más vérzés, erős görcs, semmi ilyesmi.

Erre a barátnő azt mondta, hogy az orvos simán elnézhette az ultrahangot, és lehet méhen kívüli.

Szerinte menjek ügyeletre.

Menjek? Ennyi "tünettel"? Tényleg semmi nem fáj, vérzés nincs. Nem szédülök.

Most nem tudom, bele ültette a bogarat a fülembe. 🥺

Első baba.

(Bocsánat ha buta kérdés)



2023. júl. 18. 18:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Hogy érzed magad kérdező? Barátnőt kerüld el.
2023. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!