Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki érezte a befordulást,...

Aki érezte a befordulást, milyen volt?

Figyelt kérdés

Hajnalban arra ébredtem, hogy iszonyatosan szúr, fáj, nyilal a hasam, ami lesugárzott a medencémbe is.

Pár percig tartott, közben kemény volt a hasam is.

Szültem már egyszer, talán a vajúdási fájdalomhoz tudnám hasonlítani, de nem teljesen olyan volt, mondjuk már nem igazán emlékszem rá, de mégis.

Előzőleg nem volt ilyen.


Ez lehetett befordulás is akár?


30 hetes


2023. aug. 15. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 32.héten fordult be. Olyan durva volt, mintha ki akarna jönni az oldalamon. Már a férjem öltözött fel, hogy irány a kórház de aztán elmúlt a görcsölés és a pici is "megnyugodott" bent. Pont másnap mentünk UH-ra és akkor mondta a doki hogy befordult :)
2023. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy erőteljes mozdulatok és fura formájú has..


Viszont most 38. Héten volt egy uh-om, amikor kiderül, hogy a 25. Hét óta fejvégű babám faros..

Az uh-on fordult be.

Konkrétan nem éreztem, de a képernyőn lekövettük..


Jah és hogy mélyebb legyen a döbbenet..

Ikreket vàrtam..

2023. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem a kérdésre válaszolok, de nekem 36 hetesen még faros volt, mindenki azt mondta har esélytelen h beforduljon, mert nagy baba is volt. 38+3 hetesen folyt el a magzatvíz, majd a korhazban közölték, hogy fejvegu, nagyon ledobbentem, mert én nem vettem észre amikor megfordult... Pedig akkor már minden mozdulatát éreztem
2023. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

33 hetesen vizsgálatra mentünk és az autóban fordult be, azt hittem kijön az oldalamon vagy a számon. Alig kaptam levegőt, a bordaim alá dugta a lábát.

A nőgyógyász mesélte, hogy még rezidens korában egy szülés során nem fordult be a baba, nem haladt sehova a szülés, végül császár lett. Míg előkészítették az anyukát és felnyitották, addig befordult és fejvegű babát vettek ki.

2023. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hú hát igen, lehet, hogy van amikor nem érezni semmit, nekem előzőleg nem volt ilyen.

Ma reggel meg már kb a tolófájásokra készültem. :D

2023. aug. 15. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 ilyen érzés volt nagyon kemény de szerintem egyik oldalról a másikra fordult de kb 0.3 mp alatt, azthittem kisakad a hasfalam. Nagyon érdekes élmény volt
2023. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!