Ez puffadás lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Tisztában vagyok vele, hogy ilyen korán nem látszódik a terhesség, de a nagylanyomnal kb a 20.heten volt ekkora a hasam, bár nála végig kicsi volt.

Most járok a 11.hetben, gondolom ez puffadás, de nem érzem magam felpuffadva.



2023. szept. 6. 09:36
 1/4 A kérdező kommentje:
2023. szept. 6. 09:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is benne van, meg ha masodik terhesseg, akkor mar lazabbak a szovetek, talan van szetnyilt hasizmod is, igy sokkal hamarabb latszik.
2023. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehet, hogy ennyivel előbb látszódjon, anno testvéremtől is megkérdezték már 9-10 hetesen, hogy csak nem jön a 2. gyerek, mert már látszott rajta, pedig titkolta volna a 12. hétig, de így nem tudta. :D

Most én is 8 hetes kismama vagyok, második gyerek, de már a 6. héten éreztem az erős húzódást, tágulást, a szervezet emlékszik azért és "tudja" mi a dolga, a szövetek is lazábbak már..

2023. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De durva. Hát én most is azt érzem, hogy leszakad a hasam. Mi sem tervezzük még a 12.hetig elmondani a családnak. A nagylanyommal akkora volt a hasam, mint másnak 6 hónaposan.
2023. szept. 6. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!