Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiborultam a szextől, mit tegyek?

Kiborultam a szextől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előtörténet: 10 éve vagyunk házasok, a második gyerekünket várjuk. Az első terhességem alatt kimondottan kívánós voltam szexuális értelemben. Most viszont (29 hetes terhes vagyok) egész más a helyzet.

Lomha lettem, elnehezültem. Nehezen kapok levegőt, minden kényelmetlen, rajtam az álomkór is. Zavar a megváltozott testem, a nagy hasam, a hiperérzékeny melleim. A baba nagyon aktív, rugdos feszt. A legenyhébb szexuális izgalomra (elég egy csók vagy erotikus gondolat) is azonnal bekeményedik a hasam, a baba meg olyan mozgásba kezd, hogy majd' kirúgja a ház falát. Így nehéz ráhangolódni... Szegény férjemnek hiányzom, de nem erőltet, látja, hogy nem komfortos nekem. (Amúgy egészséges vagyok.)


Tegnap minden eddiginél bizarrabb élményünk volt. Végre szexeltünk, hosszú idő után először, és az orgazmus pillanatában olyan nevetőgörcs jött rám, hogy potyogtak a könnyeim is. Ilyen félig röhögés, félig sírás, percekig, mintaszerű hisztériás roham, hogy szegény férjem azt nézte, hogy orvost hívjon-e vagy ördögűzőt... mindezt azért, mert annyira szürreális volt, ahogy kívülről és belülről is egyszerre kapom az ingert... Ijesztő volt. Máskor nem zavart (ennyire).


Nem tudom, mit tegyek. Egyszerűen folyton érezteti a jelenlétét a baba, és olyan bizarr így szexelni, hogy "tartja a gyertyát". Néha csak gazdatestnek érzem magam, amin ketten osztoznak. De a páromat sem akarom cserben hagyni.


Hogy lehet ezt leküzdeni? Megbolondulok egészen.


2023. szept. 10. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de a sztori az krvajó!
2023. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk ezt akkor csinálta mikor már kint volt, annyira rám volt a gyerek hangoló a, hogy nem volt egy alkalom se ahol ne ébredt volna fel h athívjon.
2023. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Majd pár hét múlva lehet te fogod kívánni, viszont a férjed fog írtózni tőle.

Legalábbis az én férjem 34.Héttől nem mert, pedig nekem nem lett volna gond

Ez közös megegyezés, nem lehet senkire se ráerőltetni, ha nem akarja

2023. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megy, nem kell erőltetni. Nekem kb. félidősen keményedett a hasam minden szexuális izgalomra. Mozgást akkor még nem éreztem gyakran. De ez is kellemetlen volt.

Aztán a dokim megoldotta a kérdést: 24. héttől el lettünk tiltva, méhnyak rövidülés miatt.

2023. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erőltetni. A végén mi is el lettünk tiltva,de már azelőtt amikor már annyit mozgolódott,fészkelődött,hogy szinte egész nap éreztem tényleg,akkor nekem már nem ment ráhangolódni. Nem tudtam elvonatkoztatni úgy,hogy ráhangolódnánk és közbe ezerrel rúg,mozog,nyomja ki magát. Ez van,utána problémák miatt eltiltás is lett. De nem volt gond,6 hét után minden visszaállt.
2023. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Orál
2023. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát mi mind a 2 terhességem alatt ezért nem szexeltünk úgy a 18-20.héttől.


Nekem nem ment. Én is ahogy megéreztem, hogy mozog, onnan nem ment.

Hál isten férjem sem akarta, mert neki meg folyamat az a kép volt elötte, hogy a micsidájával a baba fejét böködi.


Így MEGBESZÉLTÜK, majd megállapodtunk, hogy ezt hanyagoljuk terhesen.


Ha férjem nem így állt volna hozzá, engem akkor sem vett volna rá, mert nekem nem volt kellemes. Ahhoz, meg hogy jó legyen egy szex mind a 2félnek jó kell(ene), hogy legyen.

2023. szept. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Kitartást tudok kívánni..az elsővel semennyire sem kívántam a szexet a másokdiknál annál inkább.Orgazmusra nagyon keményedett a hasam az nagyon furi volt de nem volt ilyen nagy dörömbölés bentről.

Szerintem az őszinte kommunikáció a legjobb ilyenkor kinek mi hogy esik, és közös nevezőre jutni.A magyarázat is fontos pl ez a nevetős-sírós témára biztos dobott a hormon túltengés is hogy ennyire szélsőséges reakciót váltott ki :)

2023. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
na, mostanában minden terhes röhögőgörcsöt kap...
2023. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudtam szexelni sőt szülés után még jóideig nem. A párom türelmesen várt rám. Sehogy nem lehet leküzdeni ezt szerintem. Ha nem megy nem.
2023. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!