Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiborultam a szextől, mit tegyek?

Kiborultam a szextől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előtörténet: 10 éve vagyunk házasok, a második gyerekünket várjuk. Az első terhességem alatt kimondottan kívánós voltam szexuális értelemben. Most viszont (29 hetes terhes vagyok) egész más a helyzet.

Lomha lettem, elnehezültem. Nehezen kapok levegőt, minden kényelmetlen, rajtam az álomkór is. Zavar a megváltozott testem, a nagy hasam, a hiperérzékeny melleim. A baba nagyon aktív, rugdos feszt. A legenyhébb szexuális izgalomra (elég egy csók vagy erotikus gondolat) is azonnal bekeményedik a hasam, a baba meg olyan mozgásba kezd, hogy majd' kirúgja a ház falát. Így nehéz ráhangolódni... Szegény férjemnek hiányzom, de nem erőltet, látja, hogy nem komfortos nekem. (Amúgy egészséges vagyok.)


Tegnap minden eddiginél bizarrabb élményünk volt. Végre szexeltünk, hosszú idő után először, és az orgazmus pillanatában olyan nevetőgörcs jött rám, hogy potyogtak a könnyeim is. Ilyen félig röhögés, félig sírás, percekig, mintaszerű hisztériás roham, hogy szegény férjem azt nézte, hogy orvost hívjon-e vagy ördögűzőt... mindezt azért, mert annyira szürreális volt, ahogy kívülről és belülről is egyszerre kapom az ingert... Ijesztő volt. Máskor nem zavart (ennyire).


Nem tudom, mit tegyek. Egyszerűen folyton érezteti a jelenlétét a baba, és olyan bizarr így szexelni, hogy "tartja a gyertyát". Néha csak gazdatestnek érzem magam, amin ketten osztoznak. De a páromat sem akarom cserben hagyni.


Hogy lehet ezt leküzdeni? Megbolondulok egészen.


2023. szept. 10. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
Fúj már...
2023. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Pippantsd le
2023. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Oldjátok meg behatolás nélkül.
2023. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm.

Az orált ajánlgatóknak meg kiemelném azt a részt, hogy MINDEN erotikus ingertől kővé keményedik a hasam és szétrúgja a gyerek a májamat. Természetesen robotpilóta üzemmódban el tudnám végezni a feladatot, kérdés, hogy mennyi lenne benne a köszönet.

2023. szept. 12. 09:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor legyel robot!😅
2023. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocs, ez valóban elkerülte a figyelmemet. Megoldás lehet még, hogy csak te elégíted ki őt, bár lehet már az is felizgatna és/vagy egyoldalúan nem akarod/akarja, de sajnos azon túl már más ötletem nincs. Próbálhatsz lazítani, relaxálni, de ha nem megy, akkor nem megy. Értem én, hogy igénye van az intimitásra (nem is feltétlenül a szexre), de normális férfi egy ilyen helyzetben megértő, ahogy a te férjed is. Kitartás! 13-as
2023. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!