Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jogosan sértődtem meg?

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

31 hetes kismama vagyok. Nem híztam túl sokat (6kg jött rám eddig) ok hogy túlsúllyal kezdtem a terhességet, de tényleg csak hasam lett sehova nem híztam.


Egyik rokonom kijelentette hogy szülés után haskötőt kellene viselnem hogy mihamarabb visszanyerjem a formám és csinos lehessek.


Nekem ez nagyon rosszul esett és fel is háborodtam hogy még meg sem szültem, de már azon kellene lennem hogy minél hamarabb kisebb legyen a hasam.


Jogosan húztam fel magam ezen? Más is így vélekedik erről, vagy csak szerintem túlzás hogy a mai világban csak az számít hogy minél hamarabb rendbe szedje magát az anyuka?


2023. szept. 24. 03:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
A haskötő többet àrt mint használ..
2023. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11es miért ?
2023. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Mert a hasizmok nem dolgoznak.


Nekem csm után se javasolta a dokim sokáig használni

2023. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hormonok miatt sokkal drasztikusabban éled meg a dolgokat. Nem hiszem, hogy ez a hízásodra irányult volna. Én is azt látom, amit a válaszadók többsége. Egy nyugodt pillanatodban, amikor jobb a hangulatod, ülj le és olvasd át ezeket a válaszokat. Lehet, hogy más színben fogod látni te is. Kapsz majd még nagyon sok tanácsot mindenkitől. Köszönd meg, majd gondold végig, aztán eldöntöd, hogy kipróbálod-e vagy nem. Ennyi. Ebbe nem kell többet belelátni. Úgy is azt csinálod, amit jónak látsz, de néha érkeznek praktikus tanácsok is.
2023. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%
Én nem hordtam hasleszorítót. Akkor ellen mindenki azt mondta nekem, a terhestornán is, hogy nincs rá szükség, inkább árt. Mondjuk nekem ennek ellenére szépen visszahúzódott a hasam, olyan, mint előtte volt. Mondanám, hogy genetika, de anyum nem volt ilyen szerencsés anno.
2023. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!