Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kutyám rá ugrott a hasamra...

A kutyám rá ugrott a hasamra és nagyon fáj, lehet baja, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kutyám nem szokott sose ugrani rám, sem a páromra. 5 hónapos golden retriever.

Azonban sajnos idegenekre szokott. És hiába fegyelmezem továbbra is ugrik és az idegenek meg hagyják.

Sajnos most itt volt nálunk egy rokon, akinek nagyon megörült és örömében rám is rám ugrott, a tappancsával egy jó nagyot a hasamra, ahol a baba mozog!!

És most minden lépésnél érzem, fáj. 10 perce történt, de még mindig érzem, hogy ahol a baba van, ahova ugrott fáj.


Már sajnos nagy erő van a kutyában.


Mit csináljak? Menjek ultrahangra? De hát úgy sem látszik gondolom semmi az uh-n:( el vagyok keseredve. :((((( teljesen, már kisírtam a szemem.



Köszönöm, ha leírod, hogy ha voltál hasonló helyzetben, hogy a kutyád/gyereked megrúgott, esetleg máshogy szereztél sérülést.



2023. nov. 9. 11:35
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Most vagyok 24 hetes és csak december elejére van időpontom újabb uh-ra. 😭😭

Ez az első, hogy rám ugrott az egész terhességem óta. Úgyhogy el se hiszem:(((

2023. nov. 9. 11:36
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Anyunak nagybhasa volt már amikor hasba rúgtam őt..

Semmi baja nem történt szerencsére.

Nem is voltam olyan kicsi,hat éves voltam.bolondoztunk és véletlenül rúgtam meg

2023. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
4%
Ha fáj, akkor menj el ügyeletre. Kutyát (főleg ilyet) nem tartanék terhesség alatt, kisgyerek mellett. Pedig szeretem az állatokat, de még a legmegbízhatóbb kutya is kifordulhat magából. Csak ugye megint más, ha egy kis csivava teszi, vagy egy óriás retriever.
2023. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat! ❤

Úgy érzem jelenleg, hogy fejfekvésben van és talán az szerencsés, ha nem a fejét érte a rúgás, de a hasa se jobb, ha megütődött, meg semmije se jó, ha megütődött. 😭

2023. nov. 9. 11:39
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Magamból kiindulva én biztos keresnék valakit, aki még ma meg tud vizsgálni, nem azért, mert tuti gond van, hanem a magam megnyugtatására.
2023. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
Azért bájs, hogy ott a vendég, de te inkább leülsza gyakorizni. Mert ha 10 perce örült meg a rokonnak, akkor gondolom, nem lépett le máris az illető...
2023. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Lehet kifizetnék egy magán UH-t, ha ennyire megvisel lelkileg.
2023. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Csak egy csomagot adott àt nekem a rokonom.
2023. nov. 9. 12:09
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvíz tompítja az ütést, ez az egyik szerepe is. Talán nincsen akkora baj.
2023. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ha hazaér a férjem akkor megbeszélem vele mi legyen:(

Már most elmúlt a fájdalom, a baba mozog ugyanúgy. Nagyon megijedtem.:(

2023. nov. 9. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!