Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kutyám rá ugrott a hasamra...

A kutyám rá ugrott a hasamra és nagyon fáj, lehet baja, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kutyám nem szokott sose ugrani rám, sem a páromra. 5 hónapos golden retriever.

Azonban sajnos idegenekre szokott. És hiába fegyelmezem továbbra is ugrik és az idegenek meg hagyják.

Sajnos most itt volt nálunk egy rokon, akinek nagyon megörült és örömében rám is rám ugrott, a tappancsával egy jó nagyot a hasamra, ahol a baba mozog!!

És most minden lépésnél érzem, fáj. 10 perce történt, de még mindig érzem, hogy ahol a baba van, ahova ugrott fáj.


Már sajnos nagy erő van a kutyában.


Mit csináljak? Menjek ultrahangra? De hát úgy sem látszik gondolom semmi az uh-n:( el vagyok keseredve. :((((( teljesen, már kisírtam a szemem.



Köszönöm, ha leírod, hogy ha voltál hasonló helyzetben, hogy a kutyád/gyereked megrúgott, esetleg máshogy szereztél sérülést.



2023. nov. 9. 11:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha baj van, most van baj. Minek várod meg a férjed? Ha azt mondja nincs baj, elhiszed?
2023. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

Beszélnék a dokimmal, ha fáj és csak nem jó valami. A magam megnyugtatása érdekében legalább. De nálam a dokimmal sms-s viszony volt a terhesség alatt, ezer éve ismer. Nézesd meg, ha úgy érzed kérdező. Ne idegeskedj!

3# Még jó, hogy a kérdés nem ez volt! Nekünk mini tacsink van, na de az is kis játékos, pedig ő kis picurka. Ilyen stílussal inkább ne tarts semmilyen állatot,az lesz a legjobb minden kisállatnak. Nem mindenki való gazdinak.

2023. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
25%
12: rendben, megfogadom. 😉
2023. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%
Jobban jársz, ha megnézedet magadat, hogy meg nyugodj. Sok ilyen házikedvenc baleset van, de a baba jól van és védve van. YouTubeon angol nyelven vannak videók, ahol a cica pl a kismama pocakján át megy szó szerint. Semmi bajotok nem lesz.
2023. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
:)
2023. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%

#3! A csivavák pont idegbeteg kis görcsök. Sokkal nagyobb esélye van, hogy megkapja a gyereket.

A golden retriever az egyik leggyerekbarátabb kutyafajta.

2023. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 hetesen estem sötétben az utcán egy hatalmasat. Ráadásul előre. Bementünk természetesen az ügyeletre ahol megvizsgáltak és minden rendben volt. Lassan 2 éves a kislányom. :). valószínűleg nincs nagy baj egyébként, de ha aggódsz menjetek be. Semmibe nem kerül és legalább megnyugszol. 25-6 hetesen azért még eléggé védve vannak.
2023. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%
Jajjj, ne már, egy 5 hónapos golden nemmfog kárt tenni q magzatban. Tudom, nekünk is az van. Ram is ugrott az utolsó hónapban, ráadásul ő már akkor 1 éves, felnőtt méretű volt. A babádat körülveszi a hasfal izomzata, a méhfal, a magzatvíz, hogy lenne ettől baja? Ha hasra esel és a te sulyod nyomja akkor sem lesz baja. Azért fájt, mert kiborultál. Biztosan első baba és túlspilázod. Nyugi, semmi bajotok nem lesz ettől, az hogy hisztizel többet árt a babának.
2023. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
En a 40.heten a rendelo elott vagodtam hanyatt. De mint a filmekben. A labam egnek es zuttyantam mint a balna. Bogtem en is. De semmi nem lett. Nem indult be sem tole a szules.
2023. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
A hasadnak lehet nem esett jól, de a gyerek ebből csak egylökést érzett.
2023. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!