Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszterben lévő...

Harmadik trimeszterben lévő kismamák, ti is vagytok így?

Figyelt kérdés
Vannak napok, mikor egész nap csak aludnék. Semmihez nincs se kedvem, se energiám. A vas szint jó a véremben, minden értékem jó, egyszerűen csak rohadt fáradt vagyok ,mert éjjelente már nehezen tudok pihenni. Ti is vagytok így?
nov. 22. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Én most vagyok a 34. hétben, de én teljesen jól vagyok! Még bejárok dolgozni, nincs semmmi "panaszom"!
nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanezt érzem. Ma is sokáig aludtam, most próbálom összeszedni magam, hogy valamit csináljak is. Igaz, a napokban hajtottam sokat, de azért a szundi is belefért.😄

38+1-nél járunk

nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát aki bírja annak nagyon jó. Én konkrétan az ájulás szélén állok a fáradtsàgtól, aztán csak az ebédet főztem meg.
nov. 22. 12:19
 4/15 A kérdező kommentje:
Pedig a vérnyomásom is jó, megmértem. Mégis rosszul vagyok.
nov. 22. 12:23
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Azert mert alig csinálsz valamit, csak fekszel. A mozgasbol nyersz energiát. Szedd össze magad mert szülés után még faradtabb leszel de akkor már nem martirkodhatsz.
nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Aztán ötöske te honnan tudod én mit csinálok, meg mit nem? Veszélyeztetett terhes vagyok, orvosi utasításra nem dolgozhatok és sokat kell pihennem. Ez nem màrtírkodàs, hanem betartom, amit a doki mond. És ha egész nap feküdnék se lenne hozzá közöd , nem ismerjük egymást. Ha normális stílusban, mint a többiek nem tudsz írni, akkor kotródj innen, senki nem kíváncsi rád!
nov. 22. 13:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, teljesen termeszetes,amit erzel 😊

A vegen mar nekem is minden bajom volt.

Van, aki jobban birja a terhesseget, van, aki meg nem annyira, nem vagyunk egyformak.


Egyebkent en szules utan ezerszer jobban ereztem magam, mint terhesseg alatt. Terhesen az volt a bajom, hogy mar nem tudtam aludni sehogy, 5 percenkent pisilnem kellett, hulla voltam. Amikor megszuletett a kisfiam, akkor igaz, hogy o is ezerszer felkelt ejjel, sokat sirt, stb, de amikor volt lehetosegem aludni, akkor en aludtam. Es az az alvas sokkal pihentetobb volt, mint terhesen :D

Szoval be lehet fogni 5-os. Nem kell itt remisztgetni az embert🙄

nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hetes nagyon szépen köszönöm! Azt hittem naivan,hogy majd én is a toppon leszek szülésig, de annak ellenére, hogy alig hiztam, meg hogy minden labor eredményem tökéletes, mégsem alakult így. És igen, ahogy az első hozzászóló még dolgozik 34 hetesen, amit baromira irigylek is, én sajna nehezebben viselem. És tényleg a kialvatlanság is ki tudja csinálni az embert ,meg engem a frontok viselnek meg nagyon.

De egyszer majd csak vége lesz 🙂.

nov. 22. 13:39
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy kíváncsi lennék arra, hogy miért van itt ennyi frusztrált nő, aki abban tudja csak kiélni magát, hogy az itt tanácsot kérő többi nőt ócsàrolja?!
nov. 22. 13:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9# nem mind nők, ez is a baj :/ olvasol pár terhességgel kapcsolatos kérdést és nagyon könnyű kiszűrni, ki a férfi, aki csak észt osztani jár a kérdés alá, vagy ki a fétises.



Egyébként normális, amit érzel. Még lehet amúgy jobb, ha múlik a fronthatás, de azért már konyhabútort összerakni nem lesz energiád. Én a 20. hétben vagyok, pár hete, mikor front van, olyan vagyok, mint mosott lepény.

nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!