Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszterben lévő...

Harmadik trimeszterben lévő kismamák, ti is vagytok így?

Figyelt kérdés
Vannak napok, mikor egész nap csak aludnék. Semmihez nincs se kedvem, se energiám. A vas szint jó a véremben, minden értékem jó, egyszerűen csak rohadt fáradt vagyok ,mert éjjelente már nehezen tudok pihenni. Ti is vagytok így?
2023. nov. 22. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én hétfőre vagyok kiírva, nekem 34-35. hét körül volt ez, de szerencsére csak pár napig tartott. Na meg persze első trimeszterben, folyamatosan aludni akartam.

Szerintem pihenj amennyit csak tudsz ☺️

2023. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

38+2

Délutánonként szoktam aludni 1-2órát, egész nap nincs kedvem semmihez sem,különösebb panaszom nincs,csak mostmár nagyon kényelmetlen a hasam,feszül,fáj stb.

Alig várom hogy túl legyünk az egészen mostmár..

2023. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

12es vagyok

Amúgy én is max 2-3kg híztam egész eddig,még most is én járok boltba is,hajtok is meg minden de mostmár inkább olyan érzésem van hogy alig várom hogy megszüljek😂

2023. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, akkor megnyugodtam, hogy nem csak velem van ez 🙂! Kitartást mindenkinek!
2023. nov. 22. 19:57
 15/15 anonim válasza:

Szia!


Én 36+3 hetes kismama vagyok és teljesen azt érzem amit te. Sokszor van lelkiismeretfurdalásom miért nem tudok többet csinálni egy nap, de egyszerűen hulla vagyok... Mondjuk én kaptam vasinfúziót, azt hittem jobb lesz utána de hasonlóan kivagyok..

Kitartást neked!

2023. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!