Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénzen lévő kismama vagyok,...

Táppénzen lévő kismama vagyok, kirúgtak a munkahelyemről. Ilyet megtehetnek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 18:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod, táppénz alatt valóban ki lehet rügni (ezt nem is mondta senki), de terhesen nem. NEm változott ezügyben semilyen törvény.

ÉS neki innentől nem az ellátások járnak, hanem majd visszamenőleg egy csomó pénz, amikor megnyerte a pert.

2010. okt. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat, rendesek vagytok.

Kicsit idegesen telnek napjaim, azt megtudtam, hogy még, egy hónapig kapok táppénzt, de hogy utána mi lesz.... nem tudom.

2010. okt. 22. 09:10
 33/33 anonim ***** válasza:
Nem változott semmilyen törvény..nem rúghat ki ha terhes vagy. Munkaügyi bíróság..majd írd meg, hogy mi lett a vége. Kitartás és próbálj meg ne idegeskedni Neked van igazad!!! 35hkm
2010. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!