Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ciklus 23. napján tesztelhet...

A ciklus 23. napján tesztelhetek, de melyik teszttel?

Figyelt kérdés

Nov. 30-án jött meg az utolsó menzim, a 8. Napon vagyok, általában alapból korábban szoktam ovulálni, a 12. Napon kb. most viszont azt érzem, még korábbi lesz.


Ez nem feltétlen annyira jó dolog, de a méhnyálkahártyám mindig jó a vizsgálatokkor, talán elég lesz így is.


Holnap tudok ovulációs tesztet venni, ma mindenképpen együtt leszünk már. Most kezdünk bele a baba projektbe. ;)


Az a helyzet, hogy 28-ára nem várnám, de mivel családi karácsonyozások lesznek, szeretném megnyugtatni magam indulás előtt 22-én.


Létezik olyan teszt, ami a 23. Napon már biztosan ki tudná mutatni?


Ez egy vacak szitu, ha teherbe esnék, nem kéne írnom de elmondani se lehetne...



dec. 7. 18:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges szerintem is korábban tesztelni a nemvártnál. Mindenesetre szurkolok! :)


Az ivás meg... nálunk is ez megy, de én sose magyarazkodom, vagy fogom bármire. Nem és kész. „Jogod van arra, hogy magatartásod ne magyarázd, ne igazold mások előtt, ha ez nem érint előzetes megegyezést, vagy közös érdeket”. (Alexander Oakwood, „Mikor mondjunk nemet, és hogyan"). Igen, ez lehet megbánt egyeseket, de őszintén tartozol magyarázattal annak, aki az egyenességed nem értékeli? Én mindig is utáltam az ilyen tukmálást, és sajnos ezért sokszor partypooper-nek vagyok billogozva, de ez van.💁‍♀️

dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig nagyon koràn van peteèrèsem. 20.napon màr halvàny pozitìv volt a teszt. :)
dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Utolsò vagyok. 10-es tesztet hasznàltam, de a nevèt nem ìrom, mert külföldön êlünk, otthon nem találtam ezt a tesztet a nyàron.
dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
De akkor a ciklusod is rovid 12-es, nem?
dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12-es,vagyok, igen, 23-25 napos ciklusaim vannak.
dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Simán lehet 28 napos egy ciklus attól még hogy korai. Nekem mindig a 29 napon jön meg.


Köszi a válaszokat, remènykedek. :)

dec. 8. 19:34
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem, olyan nincs siman, hogy korabban van peteeres es melle hosszabb a ciklus. Ott nem jon ki a matek :)

13-as valaszolonak se lett volna 20. napon pozi tesztje,ha 29 napos ciklusai vannak, ezert kerdeztem, mert erre persze nem tert ki, igy kisse felrevezeto, amit irt.

dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A peteérés utáni napok fixek.

Én 6 éve ovutesztelek, ovu után 15.napon fixen megjön.

Az ovum változó 13-17 napig bármikor lehet, de az 100% hogy után 15 nap és megjön

dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
14-16 nap a peteérès utáni időszak, ebben nem sok variáció van. Ha a 12. Napon ovulálok ès utána van 16 napom, akkor szinte pontosan 28 napos a ciklusom. Amúgy 23 napos ciklus is rendben van még abszolút, de nyilván akkor nem csoda ha 20. Napob pozit tesztelt.
dec. 8. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!