Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olcsón lehet kapni magzatvíz...

Olcsón lehet kapni magzatvíz szivárgás tesztet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit aggódom, mivel többször van olyan, hogy egy-egy csepp “valami” jelenik meg a bugyimon és szeretnék venni magzatvíz szivárgás tesztet, viszont mindenhol csak a PRIMA fajtát látom ami 8-9000 Ft…egy picit húzósnak tartom az árát és nem igazán adnék ki ennyi pénzt erre. Tud valaki valami olcsóbb alternatívát?



dec. 14. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Felesleges venni, nem megbízható.
dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem egy egy csepp szokott szivárogni, hanem annál jelentősebb mennyiség. Ha az fog szivárogni tudni fogod, nekem is így volt.
dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen Köszönöm!😊
dec. 14. 10:44
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Korházban nem végzik el ingyen?
dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia én vettem

Hüvelykupot kellett hasznalnom és iszonyú vizes folyásom volt aminek semmi szaga nem volt. Betettem a betétet és zöld lett. Magzatvizet jelzett.

Szóltam a dokinak de annyit mondott hogy várjunk mert ha van valami pici baci,fertőzés még akkor azért os lehet pozitív a betét. Szerencsére tényleg ez volt és nem magzatvíz.

dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tévesen jelzett magzatvíz folyást, halálra rémültem. Következő terhességemnél biztosan nem bohóckodom vele.
dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Én az ellenpélda vagyok 😅

Gyanakodtam, hogy szivárog, elrohantam ilsen betétet venni.

9000... majdnem sírtam, de legalább nyugodt lehetek, gondoltam.

Ez délután történt.

Aznap pardzor éreztem, így betettem a betétet. Semmi. Oké, ruti csak folyás.

Reggel mentem nst-re, ott szóltam, igy megvizsgáltak. Azonnal indították a szülést mert semmi magzatvíz nem volt, elszivárgott.

dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
A magzatvíz folyamatosan termelődik, valamit félreértettél ott utolsó válaszoló. Hacsak nem öntött el a víz, hanem szivárgott, akkor nem tud elfolyni az összes.
dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8!

Csak tudom mit éltem át 😅

dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
#9 senki nem mondta hogy nem éltél át magzatvíz szivárgást. De hogy elfogyott az összes, az biztos nem történt meg csak félreértetted vagy rosszul fogalmazott az orvos. 😅
dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!