Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ment az agyadra az...

Mennyire ment az agyadra az anyaság?

Figyelt kérdés

Előre félek, hogy olyan anyuka leszek, mint az ismerőseim nagy része, akik szerintem szörnyen idegesítőek. Gondolok itt azokra, akik minden nap posztolják a babát, pár hónapos gyerek képéhez odaírják, hogy "boldog névnapot kicsi szerelmem", nem igazán értem mi értelme online felköszönteni egy babát. A másik, amit észrevettem és nem értek mikor többesszámba beszélnek a gyerekről "4 hetesek vagyunk", "jön a fogacskánk", "fáj a pocink". Sok nőnél látom, hogy szülés után elmegy az eszük, és már nem önmaguk, ők onnantól csak anyák, semmi más. A szomszédunk még a haját is levágatta, és azzal indokolta, hogy egy anyukának nem illik a hosszabb haj, mert sok időt elvesz a babától, míg pl.megszárítja.

Erről beszélgettünk sógornőmmel, és szerinte ezt csak most gondolom így, ha megszületik a babánk az én agyam is el fog valamennyire menni, mert ez így normális, hogy beszűkül a világ, és a gyerek körül forog minden gondolat. Ez valóban így van?


jan. 1. 13:04
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
57%

Tegnap például feltett egy videót a babáról, és odaírta, hogy "ma is sikerült a palacsintasütés, és ....cska is boldog."


Oké, de kit érdekel? 💁


30-as voltam.

jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!