Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik felvették a babaváró...

Akik felvették a babaváró hitelt, hogy alakult az eletetek?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy babavaros csoportban és egyre cifrabb dolgokat, kérdéseket olvasok.

Kíváncsi lennék, akik kb az elején 2020 körül vették fel az itt levő szülők közül, mibe fektettek, hogy alakult a házasságuk.

Mi 2020-ban vettük fel, házat vettünk, az volt az oneronk, enélkül kétlem, hogy sikerült volna ingatlant vennünk. Ma meg már pláne.

2021 októberben született meg a kislányunk, most márciusban a 2.kislanyunk. Több gyermeket nem szeretnénk.



jan. 19. 13:18
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2017-ben indítottuk el az örökbefogadást(Nem lehet közös gyerekünk)és 2021-ben vettük fel a babaváró hitelt.De mi már akkor a lista elején voltunk.

Október végén vettük meg a házunkat plusz a CSOK egy gyerekre.2022.májusában érkezett a kislányunk.Aki már 20 hónapos.Valszeg több gyerkőc nem lesz a korunk miatt.

jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
5 ev a varolista?? Ez orulet.
jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
76%

#42


Mit gondoltál, mennyi?

jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Igen annyit vártunk+6 év meddőségi kezelés.

Ha jól tudom nincs semmi kivételezés hoába örökbefogadás volt

Amúgy 6 naposan láttuk először es 2 hetesen hoztunk haza.

jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Hat 2-3 evet gondoltam max.
jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!