Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély arra, hogy megszeret...

Van esély arra, hogy megszeretem a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz terhességem van, maga a rémálom és emiatt szó szerint megutáltam a gyerekemet. Rettegek attól, hogy ez így marad, már az örökbeadáson gondolkodom, de se a gyerek apja nem akarja hagyni, se az egész családom. Nem tudom mi lenne a legjobb így...
jan. 20. 13:48
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
0%
Amíg csak abban tudsz gondolkodni, hogy kivetítek (mintha nem létezne más csak kivetítés), addig megértem hogy ilyen a véleményed ;)
jan. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
Nos,aki ebből leír egy egész életet,ott bizony egy nagy trauma húzódik feldolgozatlanul és nem látsz az életben más lehetőséget. De úgy látom nem csak én érzem ezt rólad. :) Biztos mindenki rosszul látja,te viszont jól.
jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:

#51, nagyon unalmas már, hogy mindenki rossz, aki nem ért veled egyet és olyan szinten ledegradálsz ismeretlenül, hogy nem igaz. Remélem te nagyon szuper anyuka vagy és kívánom neked, hogy soha ne kerülj ilyen helyzetbe, mint amilyenben én vagyok vagy éppen rajtam kívül még páran. Minden jót kívánok neked, viszont azt elintézted, hogy már elvből sem adnám annak a párnak a gyerekemet, akit te ajánlgatsz.:) Nekik viszont sok sikert!

Én hallgatok a többiekre és felkeresek szakembert, próbálom rendbe tenni magamat és az érzéseimet.

jan. 23. 09:29
 54/59 anonim ***** válasza:
0%

Sok sikert! Szükséged lesz rá mert ha évekig jártál és nem segített akkor most se várj csodát pár hónap alatt. Plusz te írod, hogy megutáltad a gyerekedet és hogy fizikailag nem tudnád bántani, de lelkileg összetörnéd. Ezek nem biztató előjelek. A gyerekágyas időszak, egy dackorszak amikor teli torokból üvölti a saját gyereked, hogy nem szeretlek, az még az olyat is betriggereli, aki nem ezzel a csomaggal indul.


És persze engem ki lehet kiáltani nem normálisnak néhány hozzászólás alapján ami nem egyezik a ti hitrendszeretekkel. ;) az hogy én milyen vagyok, miket teszek az életben és pláne milyen vagyok a gyerekemmel, annak vajmi kevés köze van egy markánsabb véleményéhez, melyet tapasztalatból fogalmaztam meg. De higgyétek azt, amit szeretnétek. Abból baj nem lehet. Attól hogy többen is egyetértenek veletek még nem biztos hogy igazabb amit ti mondtok.

jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
69%
54# Tapasztalatból? Utálod a gyereked,gondolom. Ha visszafordíthatnád,akkor örökbe adnád másnak. Még megteheted,de tényleg. Más magyarázat nincs,mivel nem ismersz minden egyes embert. :)Ha igen,akkor te egy zseni vagy.
jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
0%

Micsoda végkövetkeztetés! és közben én vagyok a nem normális. ;)

(Van olyan, hogy átlag meg statisztika. És persze, mindenki a kivételbe tartozik ;))

jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj,ha nem a szüleidből jön a trauma,és nem is te érzed ezt a saját gyerekednél,nagyon sok tapasztalatod más ebben a formában nem lehet. Attól,hogy látsz másokat hogyan viselkednek,mit éreznek,az nem tapasztalat számodra. Statisztika sem. :) Statisztika alapján nem fogod megítélni egy vadidegen életét előre,jós sem vagy.
jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
51%

56.


Persze, mindeki hülye csak te vagy helikopter.

jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
Igen, évekig jártam pszichológushoz, de akkor megpróbálom mégegyszer elmagyarázni, hogy most eszem ágába nincs PSZICHOLÓGUST felkeresni, ebből szerintem lejöhet, hogy NEM pszichológust fogok felkeresni, hanem más szakembert. Hiába irogatod ide a litániáidat pont nem érdekel, szerintem, ha ilyen király szülő vagy, mint előadod ahelyett, hogy ide irogálsz állandóan foglalkozz a gyerekeddel/gyerekeiddel.
jan. 23. 18:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!