Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély arra, hogy megszeret...

Van esély arra, hogy megszeretem a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz terhességem van, maga a rémálom és emiatt szó szerint megutáltam a gyerekemet. Rettegek attól, hogy ez így marad, már az örökbeadáson gondolkodom, de se a gyerek apja nem akarja hagyni, se az egész családom. Nem tudom mi lenne a legjobb így...
jan. 20. 13:48
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

Van ahol szerintem eléggé elcsúszott az információ, mert én egy percig sem írtam azt, hogy magamtól és a páromtól nem vagyok rosszul, közben eléggé de. Azóta szexelni sincs kedvem, gondolni sem tudok rá, undorodom az egésztől és a páromtól is majdnemhogy rosszul vagyok.

Olyasfajta bajaim nincsenek #18, mint amit leírtál, mert több okból kifolyólag milliószor ki lettem vizsgálva, hálistennek az iq- m is rendben van meg minden más is. Egyedül depressziós voltam, talán újra vagyok is.


Lehet tényleg ennek a gyereknek az lenne a legjobb, ha örökbe adnám, nagyon gondolkozom rajta, mert ez sehogy sem lesz jó így.:/ Nagyon félek tőle, hogy tönkreteszem ezzel, hogy nem tudom szeretni. Úgy érzem az életem már ígyis teljesen tönkrement, szóval nekem már oly mindegy.

Köszönöm a válaszokat, ami olyan mindenképpen megfogadom!!!!:)


#20: Egészen biztos vagyok benne, hogy meg fog változni nálad ez az egész, mert már van egy gyermeked, akit szeretsz, így 100%, hogy a tesó iránt is így fogsz érezni! Köszönöm, hogy leírtad, fura, de valahol megnyugtat, hogy nem egyedüli vagyok ebben az átkozott helyzetben.:/:)

jan. 21. 00:12
 22/59 anonim ***** válasza:
7%

Add örökbe, mondj le róla még bent a kórházban! Ennek a gyereknek tényleg az lesz a legjobb! Már most brutál csomaggal indul. De egy olyan nőnél aki magával sincs rendben és nincs racionális rálátása, hogy a gyerek nem tehet az állapotodról, és ezzel mit okoz neki, garantált a lelki sérült gyerek.

Btw ha irányítottan adnád örökbe, nyílt örökbefogadással, van egy házaspár akit szívből ajánlanék.

jan. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
76%
22#-es,Az első az kellene,hogy rendbe jöjjön lelkileg és akkor valószínű(nem biztos) máshogy fogja látni. Nem az,hogy gyorsan adjuk oda a gyerekét másnak,arra megvan egy hivatalos út,ha még is így dönt,de a gyerek érdeke elsősorban a saját szülei lennének,nem idegenek. Én első körben biztos terápiára mennék és ha már racionálisan látnám,akkor döntenék erről. Kérdező, későn derült ki a pici egyébként? Írtad,hogy becsúszott. Mindenképp szakembert javaslok.
jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
19%
Ez nem fog megoldódni a gyerek szuletéséig. Aztán meg a gyerekkel járó nehézségek még fokozzák is. Hagyjuk már! Itt két élet el lesz cseszve….
jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
54%
Majdnem minden nőnek baja van magával, ezért ne add örökbe.. Én a helyedben készülnék nyílt örökbefogadásra az alapján, mit érzek majd, ha megszületett, különben tök sokáig lehet majd szegény a "rendszerben".
jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
33%
Miért gondolod, hogy tönkrement az életed? Szerinted örökre rosszul leszel? Valószínűleg nem ugye, mert terhes nem maradsz. Miben fog gátolni a gyerek? Mi lett volna az életed értelme, amit most majd nem tudsz elérni?
jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
51%
24# Szerintem meg esély jár mindenkinek. Nem egyből odadobni örökbefogadónak. Egy gyereknek a saját szüleire van elsődlegesen szüksége. HA nem sikerül neki magának helyre tegye,aire még van ideje bőven,akkor nyilván jobb egy idegen család. Egyértelműen. De ahol gond van kint se egyből elveszik,hanem próbálnak segíteni,hogy a saját családba lehessen.
jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de itt láthatóan hajlandóság sincs. Ki lett jelentve, hogy ő járt pszichológushoz, mindent megtett mégsem lett jobb. 2. trimeszterben van. Jó esetben még van 5 hónap, amiből 1 tuti nehéz lesz, mert az mindenkinek az. A szülés sem egy leányálom, akár császár, akár természetes. Az első másfél év iszonyat nehéz. Ha ő is úgy éli meg? Akkor biztos, hogy a gyereknek jobb lett volna a nulladik pillanattól idegenekkel, akik szeretik, várják, nem teherként élik meg. Borzalmasan tönkre lehet tenni egy ember teljes életet, önbecsülését azzal hogy a kezdetektől teherként gondolnak rá, nyűg minden, nem tudnak vele szemben támogatólag fellépni pl a dackorszakos hisztik alkalmával stb. Hány meg hány mérgező szülővel nő fel gyerek?? Csodás élet, tényleg ezt kell nyomatni…. Itt meg borítékolható hogy már az elejétől mérgező közegbe érkezik és idővel csak rosszabb lesz.
jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező,másik szakember nem opció nálad? Erre nem írtál azóta semmit. Párod mit mond az egészre és a család? Van támogató közeg?
jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:

De- de, írtam, hogy mindenképpen szakemberhez fordulok(megfogadom a tanácsokat), nyilván engem is zavar a helyzet, nem véletlenül foglalkozom vele, úgyhogy ennél nagyobb hülyeséget írni sem lehetett volna, hogy hajlandóság sincs. Viszont annak örülök a pontozás eredményéből, hogy másnak is feltűnt.:) Ráadásul nem is azt írtam, hogy ezügyben jártam szakembernél, azt írtam, hogy tudom, hogy itt a pszichológus NEKEM édes kevés.

A család nagyon támogat. Ők hallani sem akarnak róla, hogy örökbe adjam, a párom nem is engedi, azt mondta akkor majd az "oroszlán részét" viszi ő. De nyilván ezt sem szeretném ebben a formában. Édesanyám is rengeteget szeretne segíteni, azt mondta ahogy úgy érzem nem bírom egyből vihetem hozzá. Szóval elég nagy háttér van mögöttem, nagymamám is tudna segíteni, párom anyukája is, itt tudom, hogy velem van a probléma, egyértelműen az nyomaszt, hogy én nem tudom szeretni, sőt inkább utálatot érzek iránta. De mégegyszer leírom, hogy tudok róla, hogy magammal van bajom. Nem tudom mi miatt van. A karrierem miatt is eléggé aggódom, ez is 100%, hogy közre játszik.

jan. 21. 12:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!