Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez magzatvíz szivárgás?

Ez magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés

(Természetesen megyünk majd kórházba, csak meg kell várnom a férjem, hogy bevigyen)


Sziasztok!

31 hetes terhes vagyok, ma egésznap furán voltam, 5-6 alkalommal voltam wc-n, enyhe jósloim vannak (remélem azok)

Köhögés után éreztem, hogy vizes a bugyim. Nem, nem pisi volt.

Szagtalan, "fényes", átlátszó folyás szerű valami.

Azóta fekszem és nem volt ilyen, de a köhögések iszonyúan fájnak, felkelni nem nagyon merek.

(Múlthéten covidos voltam, láz+köhögés+torokfájás volt, a köhögés megmaradt)

Ez lehet magzatvíz szivárgás? Aggódom!


jan. 29. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van dm, esetleg melletted? Van magzatvíz teszt, ha valaki tudna neked vinni.

A fehéres, folyás szerű nem túl biztató. A jósló milyen?

jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mindig azt mondták,hogy ezek a magzatvíz szivárgás tesztet nem jók.Nekem is elég sok folyásom volt,mindig azt hittem hogy magzatvíz.Ha megnyugtat akkor inkább menj orvoshoz.
jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rossmann van, de sok rosszat hallani ezekről a tesztekről.

Második babám lesz, a jósló pont olyan, mint anno a naggyal voltak: enyhék nem rendszeresel és magnéziumra+fekvésre múltak szinte teljesen.

Dokihoz fogunk menni

jan. 29. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a szülèsznő adott magzatvìz tesztet, mikor elment a magzatvizem, hogy ellenőrizzük tènyleg az volt-e. Teljesen megbízhatòak. Hüvelyből vettem magamnak le egy fültisztìtópalcà szerű eszközzel mintat, ès a szülèsznő rakta a reagens folyadèkba.
jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az, lehet sima folyás is.
jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4es, drogériákban ilyet árulnak? Egyszer már nézegettem őket, de azok sima betétek voltak
jan. 29. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utolsó hetekben nagyon sok, vízszerű folyasom volt. Egy nap több tisztasági betétet használtam. Igazából, ha több és folyamatos, akkor gyanakodnék. Amúgy másnap felkeresném a rendelést, ha nagyon paráznék.
jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam és zöld is lett. Majd a doki megnyugtatott hogy a baci fertőzéstől is lehet zöld. Es a bacik is okozhatnak nagy mennyisegü folyást.
jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fehér folyás tök oké, nem tudom miért írod, hogy nem, egyes! Nekem a kezdetektől olyan és minden oké.

Remélem jól vagy kérdező!

jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!