Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintem hülyeség amit a...

Szerintem hülyeség amit a védőnő mondott. Vagy nem?

Figyelt kérdés
Meséltem neki, hogy kb egy hete vettem észre, hogy van már előtejem. Azt mondta rá, hogy ez azért van, mert így jelez a testem, hogy hamarosan indul a szülés. De hát vannak nők, akiknek a 12. héttől pl van már, mint a nővéremnek is, aztán nyilván nem akkor szült. Néha nem értem a védőnők tanácsait, olyan hülyeségeket beszélnek.
jan. 30. 02:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van olyan, akinek korán indul. Az első gyerekemnél 13-14 hetesen már volt előtejem. A másodiknál azért csináltam terhességi tesztet, mert már több mint 2 éve nem szoptattam, és belövelt egyik pillanatról a másikra a tejem. Egész terhesség alatt volt előtejem.
jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt előtejem, de mondjuk szülés után se volt. De nekem is mondta a vedőnő, hogy van akinek van előteje. Egyik ismerősnek is volt. Szóval szerintem jót mondott.
jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt előtejem, mégis magától indult a szülés. És szoptatni is tudtam, volt elég.
jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22%

Szegény védőnőd :-(

Gondolom neked is van védőnői diplomád, vagy orvosi, igaz?

jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!