Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne menjek inkább sehova? Ki...

Ne menjek inkább sehova? Ki hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

Már 21 hetes terhes vagyok, az elején is sokat kellett pisili főleg éjszaka, mostmár 1 max 2 pisiléssel végig tudom aludni az ejszakàt. Viszont napközben elég sokat járok es hosszabb időre nem is tudok elmenni itthonról mert mindig pisilni kell es nagyon kellemetlenül és kényelmetleül is érzem magam, emiatt bunkó vagyok a társaságommal es hisztizek is.


Probalok rajta változtatni de, nagyon kellemetlen mikor erős ingert érzel a pisilésre 10 percig is van hogy ilyenkor a nyilvános wcn ülök aztan mikor felálok akkor megint ugyan az van.



febr. 27. 12:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
De ez csak akkor van ha megyek valahova.
febr. 27. 12:57
 2/15 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy ilyenkor lejjebb helyezkedik el a baba es ennyire nyomja?
febr. 27. 12:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosodnak mondtad?
febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki van zárva a húgyúti infekció,stb., akkor nem tudsz neki mit csinálni,sajnos. Nem tehetsz róla.
febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
De menj. Miért ne mennél? :O
febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen tudja, nincs semmi fertőzésem meg semmi húgyuti dolog, még is ez történik, ők is arra fogták hogy biztos a baba nyomja de hát pont ilyenkor? Vizelet vizsgálat is volt.

Csak nagyon megnehezíti a mindennapok még az is jobb volt mikor napi szintem hánytam.

Meg ilyenkor hiába iszom a sok vizet, valahogy megse jon a pisi rendesen, szoval igy ilyenkor hova lesz a sok folyadék ha ki se pisilem?

febr. 27. 13:14
 7/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a körülöttem lévőket is sajnálom mert nagyon cukin elviselnek meg minden de az hogy emiatt kell sokszor hamarabb haza menni bűntudatom is van miatta. Ezert vagyok ugy hogy lehet jobb ha inkább nem megyek sehova .
febr. 27. 13:15
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha bunko vagy es hisztizel, akkor inkabb valoban ne nagyon talalkozz masokkal, erre ki kivancsi? :D

Egyebkent meg miert ne mennel? En is nagyon szenvedtem a sok pisilestol, de attol meg en mentem mindenhova, wc-t kerestem, amikor kellett. A taskam meg tele volt mindenfele fertotlenito cuccokkal🤣

Lazan kezeltem, ez van, abbol dolgoztam, amim van.

febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak hisztizni tudsz, akkor tényleg ne menj sehova.
febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

8# Bár off és nem részletezem,de aki igazán hajlamos azt törölgetheted bármilyen fertőtlenítő cuccal,elég egy idegen wc is bizony. :D Bár itt nem ez a helyzet a kérdezőnél.


Kérdező,kérdés egyébként mennél-e?Abból sincs gond,ha nem mész,én se vágytam sok helyre kismamaként őszintén.

febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!