Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne menjek inkább sehova? Ki...

Ne menjek inkább sehova? Ki hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

Már 21 hetes terhes vagyok, az elején is sokat kellett pisili főleg éjszaka, mostmár 1 max 2 pisiléssel végig tudom aludni az ejszakàt. Viszont napközben elég sokat járok es hosszabb időre nem is tudok elmenni itthonról mert mindig pisilni kell es nagyon kellemetlenül és kényelmetleül is érzem magam, emiatt bunkó vagyok a társaságommal es hisztizek is.


Probalok rajta változtatni de, nagyon kellemetlen mikor erős ingert érzel a pisilésre 10 percig is van hogy ilyenkor a nyilvános wcn ülök aztan mikor felálok akkor megint ugyan az van.



febr. 27. 12:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen korán teljességgel kizárt, hogy nyomja.


Hormonok. Cukor, fertőzés, és pszichés indoka lehet.

febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább pszichés dologra gondolok.

Nekem is sokszor kell pisilnem lefekvés előtt, meg amint hosszú útra indulok és beülök az autóba...Pánikbetegség alatt is mindig számoltam fejben hogy hol van mosdó, meddig kell elvinnem a hányást, pánikkakit.

Gondold át hogy mitől félsz pontosan, mennyire reális ez valójában.

febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nálam ez olyan, hogy elmegyünk valahova nagyon jó kedvem van meg minden utána ha rámjön az az érzés hogy pisilnem kell, és utána pl csak 10 perc mulva tudok elmenni már akkor egy ilyen kellemetlen fájó érzés van lent, es amint elmentem wcre ugyan úgy érzem azt az ingert. Ilyenkor egyből megváltozik a hangulatom mert nem egy sima fejfájás, vagy fog vagy derékfájás szerű dolog hanem nem is tudom hogy mondjam nagyon rossz érzés, igen tudom hogy a terhesség ezzel jár. De pl ha otthon sokat ittam előte akkor, hiába nagyon kell még is kevés jön. De amint elmúlik megint olyan vagyok mint előtte, csak ha épp rosszul erzem magam miatta es erzem ezt az ingert akkor nem is tudok a többeikre koncentralni es ilyenkor ha valaszolni is kéne inkabb nyöszörgök ez nálam a hiszti.
febr. 27. 16:30
 14/15 A kérdező kommentje:
Volt egy vetélésem 1 éve, műtöttek, es volt katéter es nagyon fájt hogy bent volt es megkönnyebbülés volt mikor kivettél egyből elmult a fajdalom, utana 1 honapon keresztül felvoltam fázva. Akkor is féltem kimenni. Ebből eredhet?
febr. 27. 16:33
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vagy van valami szervi probléma, vagy pszichés.



Régen nekem is a szorongás azt váltotta ki ha mennem kellett valahova, bárhova, indulás előtt elmentem 3* pisilni, mikor oda értem az első utam a wc volt,ha új helyre mentem azon kattogtam hol fogok tudni, ami miatt persze elkezdtem érezni, hogy kell. Mielőtt haza indultam szintén ismét wc. Ezt ma már könnyebb kezelnem, és azt se mondom, hogy nem tőr rám még mindig sokszor, de sokat javult a helyzet

febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!