Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szül augusztusban?

Ki szül augusztusban?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak erre csoportok F.cebook-on, de én nem vagyok F.cebook-on és nem is szeretnék. Viszont jó lenne azt érezni, hogy nem vagyok egyedül 😂 Persze, tudom, hogy nem, rengetegen vagyunk, de értitek, a környezetemben nyilván senki.

Írnátok pár szót magatokról? Hányadik baba? Mióta vártok rá? Tudjátok már a nemét?



márc. 3. 10:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
80%
Én július 29. De volt már augusztus 5 is terminus szóval talán ide férek 😁
márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Igen😁1.baba? Tudod, már, hogy fiú vagy lány?
márc. 4. 09:12
 3/47 anonim ***** válasza:
75%

Első és kisfiú Trisomy alapján ☺️

Te tudod már?

márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

#3!Igen, ugyanez😁

Teljesen lányra készültem minden alapján. Ráadásul nálunk nem születnek fiúk. Pontosabban eddig nem születtek. Fel kell kötnöm a gatyát 😂

márc. 4. 09:54
 5/47 anonim ***** válasza:
67%
Én is! Teljesen lánynak éreztem, sokan mások is. Meg egész életemben lányos anyának képzeltem el magam. Eszembe sem jutott, hogy nekem valaha fiam lehet. Le is sokkolódtam rendesen, bevallom pár napig meg is viselt, nem is az hogy fiú, hanem hogy el kell ‘engednem’ amiket elképzeltem lányos anyaként, de azóta teljesen átállt az agyam és már izgatottan várom ☺️
márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
#5! Pont ugyanez. Nem az a baj, hogy fiú, hanem, hogy nekem már biztos nem lesz több gyerekem, tehát nem lesz lányom. 20 éve megvan a neve, 20 éve mindenki úgy emlegette a leendő gyerekem. Van egy csomó cuki lány ruhám, amit nem adhatok rá. Szóval ezt a komplett álmot kell elengednem, hogy van lányom.
márc. 4. 11:58
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én augusztus közepére várom a babám, ő lesz a második gyerkőc, van egy 3 éves kisfiam. Az elsőnél teljesen mindegynek éreztem a nemét, most, a másodiknál azért bevallom, kislányra vágytam, hogy belekóstolhassak a kislányos anyuka szerepébe is. Azt mondták, hogy 80%, hogy kislány. Mostanra úgy érzem, hogy ha ez véletlenül változik, akkor sem leszek csalódott egyáltalán, egész egyszerűen csak örülök neki. 😊

Egyébként nagyon nehezen viselem ezt a várandósságot, még most is intenzív hányinger kíséri a napjaimat. Érzem már a mozgását, és a hasamon is picit kikerekedett. Mesélj te is, kedves kérdező! :)

márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

#7! Nekem egy csoda. Öregen vállalom egyedül. Ezért se lesz több. Lombik előtt álltam, amihez viszont kellett volna egy műtét. A műtét előtti hónapban sikerült, amikor úgy volt, hogy ovum se volt😂 Hát, mégis, de olyan későn, hogy tutira vettem, hogy lány, hisz ők a kitartóak...Mellesleg, mint írtam, nálunk eddig csak lányok születtek a családban. Nagyon problémás volt az eleje, rezgett a léc, hogy megmarad-e.(Tavaly már volt egy vetélésem 😢) Állítólag a lányok a nagy túlélők. Az én kisfiam mindenre rácáfolt 😁

Van bennem para, hogy mi lesz így vele, hogy fiú létére csak én leszek neki, de annyira akart jönni, hogy remélem, ő tudja, mit csinál 😂

Terhességi tünetem nem volt semmi, leszámítva, hogy bármikor el tudnék aludni. Hasam elég látványos. Most, hogy elmúlt a puffadás, már nem akkora, mintha 8 hónapos lennék, de egyértelmű, hogy vagy nagyon meghíztam vagy lakik ott valaki.

Uh.-k alapján nagyon aktív baba, de sajnos, én ebből még nem sokat érzek. 2x éreztem valamit, ami tuti ő volt. Alig várom, hogy szétverje a házat, mert nagyon paramama vagyok.

márc. 4. 21:47
 9/47 anonim ***** válasza:
Augusztus 17, elso baba.😊Nem tudjuk meg a nemet, de kislanyt szeretnenk. Fel ev probalkozas utan erkezett. Annak viszont egyaltalan nem orulok, hogy a legnagyobb nyari melegben leszek az utolso trimeszterben. Birom en a meleget, de azert 40 fokot terhesen elviselni, hat..
márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
#9! Üdv neked is😁 Én imádom a meleget. Nekem praktikus is, hogy időben így jött ki. Mindenki riogat, hogy nem fogom imádni bálnaként. Meglátjuk. Biztos nem lesz olyan kényelmes, mint vékonyan a strandon, de a jeges úton se szívesen gurulnék télen 80 rétegben. És azt még alapból is utálom.
márc. 7. 20:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!