Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szül augusztusban?

Ki szül augusztusban?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak erre csoportok F.cebook-on, de én nem vagyok F.cebook-on és nem is szeretnék. Viszont jó lenne azt érezni, hogy nem vagyok egyedül 😂 Persze, tudom, hogy nem, rengetegen vagyunk, de értitek, a környezetemben nyilván senki.

Írnátok pár szót magatokról? Hányadik baba? Mióta vártok rá? Tudjátok már a nemét?



márc. 3. 10:48
1 2 3 4 5
 21/49 anonim válasza:
Én is 28-án megyek 😃 én is izgulok, pár napja már érzem a mocorgását is, engem ez nyugtat addig is, hogy jól van, igaz még nem olyan sokat érzek belőle, leginkább fekvés közben, de már így is nyugodtabb vagyok, hogy érzem 🥰 minden jót kívánok neked 🥰😃
márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim válasza:
19es voltam amúgy 😃
márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
#21! Jaj, de jó! Akkor együtt izgulhatunk😁 Nekem van egy nagyon aktív kisfiam, de elöl fekvő lepénnyel, szóval egyelőre egy héten egyszer éreztem belőle valamit, amikor nagyon minden úgy állt. De most 2 napja reggel óriási bulit csapott. Akkor elég sokáig éreztem, de még nagyon enyhén. Így, hogy most láttam pár napja, hogy él és virul, kiegyezem azzal, ha pár naponta érzek valamit és kibírom 28-ig.
márc. 17. 17:13
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok 😊 Augusztus 22-re várom a picúrt 😊 Nagyon mocorog, aktív baba,akkor alszik mindig mikor orvoshoz megyek mindha tudná😁 18 hetes leszek holnap, minden rendben van vele. Az orvos kislányt látott, de nèg várjuk hogy azt mondja 100% hogy kislány. Nekünk ő kerek 7 èvig kèszült, mire ide èrt, csoda babának hìvom, a párom születèsnapjára fog èrkezni, plussz minusz 1 hèt. Volt polipom kb 1 èvig, az orvosok arra fogták hogy azèrt nem lehetett, aztán kb 3 èvig megint várunk, kiderült, hogy mèhszàjsebem van, volt fagyasztásom is, ès rá 2 èvre tessèk itt a kis csodánk. Azóta el kezdtem dolgozni, házat vettünk, nem tudom a változás hozhatta meg a csodát, vagy most jött el az idő. 27 èvesek leszünk, van egy 8 èves kisfiunk, nagyon örülünk, ès már nagyon várjuk. Bocsi hogy hosszú lett. 🤔😁
márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

#24! Szia. Örülök, hogy jöttél. Ugye, téged hívtalak a másik kérdéstől? Én is 22-re vagyok kiírva.

Úristen, ezt el se hiszem! Nekem is így volt. Volt egy polipom méhszájon, ami konkrétan lehetetlenné tette, ezért műteni kellett. Akkor kiderült, hogy van még egy méhtestben is. Ok.,megműtöttek. Utána terhes lettem, de sajnos vetélés lett😢 Kiderült, hogy most meg méhszájsebem van, nem sokkal később meg, hogy újra/még mindig polipom. Közben már lombikra készültem, de azt polippal nem csinálnak, így újabb műtét várt. Decemberben mentem volna az orvosomhoz, hogy kiírja a januári időpontot a műtétre (olyat is csinált volna, ami ciklushoz kötött), de már nem mentem, mert ugye terhes lettem😁

Az 1.genetikain kiderült, hogy már miómám is van a változatosság kedvéért🤦🏽‍♀️ Szóval komplett játszótér van bent a kisfiamnak, ami viszont a terhességet állítólag nem zavarja, csak engem. Ő az eddigi vizsgálatok szerint szuperül van és ez a lényeg.

márc. 20. 09:43
 26/49 anonim ***** válasza:
Igen,engem hivtál. Akkor nem csak èn jártam igy. Lènyeg hogy sikerült, meg hogy minden rendben legyen 😊
márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele. Ő nagyon akart jönni. Kb.esélytelen volt pedig, minden szempontból.😁
márc. 20. 11:57
 28/49 anonim ***** válasza:
53%
Hát igen. Most a fogorvost járom, mèg van "időm" rá. Mert nagyon sok rossz fogam van, el kezdtek fájni is. Most majd azon leszek mire jön a picúr meg legyen azis, ne legyen rà gondom. Meg most igy a terhessèg alatt ingyenes ráadásul, csak a zsibbasztót kell fizetnem.
márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

#21! Mi újság? Voltál már? Én most végeztem? Minden jó.🩵 Sőt, a bizonyítékot is megmutatta végre. Tényleg fiú😁

Többiek, hogy vagytok?

márc. 28. 14:29
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

De jó hogy össze jöttetek!

Aztán majd együtt gyertek vissza megbeszélni aztis,hogy milyen kemény is az anyaság

😀

Boldog babavárást!

márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!