Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szül augusztusban?

Ki szül augusztusban?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak erre csoportok F.cebook-on, de én nem vagyok F.cebook-on és nem is szeretnék. Viszont jó lenne azt érezni, hogy nem vagyok egyedül 😂 Persze, tudom, hogy nem, rengetegen vagyunk, de értitek, a környezetemben nyilván senki.

Írnátok pár szót magatokról? Hányadik baba? Mióta vártok rá? Tudjátok már a nemét?



márc. 3. 10:48
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
73%

Július 29. 😀 És első baba, kislány.Nálam fordítva volt, mindig is úgy képzeltem el, hogy az első gyerekem fiú lesz és kb biztos is voltam benne, mert férjem családjában szinte csak fiúk születtek.

Örülök, lánynak is, de már most 10x jobban féltem őt. 😅

Én olyan szempontból örülök, hogy nyárra várom, hogy szerintem az első 16 hetet melegben még kevésbé bírtam volna elviselni. Non stop hányingerem volt és sokat hánytam is, melegben ez rosszabb lett volna.

Viszont nagyon hamar összejött és minden rendben van a várandóssággal, szóval összeségében szerencsés vagyok, remélem így is marad.

márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

#11! Érdekes, én az elejétől végig parázom, de attól féltem legkevésbé, hogy valami betegsége van,(pedig a korom miatt izgulhattam volna.) Na, mióta tudom, hogy fiú, azon is parázom 😂Mindenki tudja, hogy a fiúk puhányabbak. Csomó betegség van, ami csak fiúkat érint.

A másik, hogy elterveztem, ha véletlenül fiam lenne, milyen extrém sportokat űzne...Aha. most ott tartok, hogy a legveszélyesebb sport, amit kipróbálhat, a fröccsöntött kismotorozás. Azt is teljes védőfelszerelésben, bukósisakkal🤣

márc. 7. 22:31
 13/49 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, milyen érdekes, hogy mennyire különféle módon éljük meg. 🙂

Nekem egyébként van egy már kicsit nagyobb keresztfiam, ő egész nyugis gyerek 😀.

Bár 3-4 éves korában, azért volt, hogy párszor a szív infarktus kerülgetett olyan vadul játszott, mindig attól féltem na most fogja beütni a fejét stb. De szerencsére nem lett semmi. Extrém sportok egyenlőre nem érdeklik.

Betegségek tekintetében, nem vagyok túlságosan képben, hogy van ami a fiúkat jobban érinti.

márc. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:

Augusztus végén fogok. Amúgy szeptember 1. a terminus, de volt már egy indított szülésem, úgyhogy mantrázom az augusztus végét. :D

Második gyerkőc, az első előtt fiús anyukának éreztem magam, de miután megfogant, valahogy "életellenes" volt fiúként gondolnám rá, fiúneveket sem nézegettem, nem tudom. Lánynak éreztem. A férjem néha lehülyézett, hogy ne izéljek már, nem is örülnék kisfiúnak, de ez nem volt igaz, csak így éreztem, na... Amikor megjött a prena eredménye, felsikoltottam majdnem, hogy tudtam. Tényleg kislány lett.

A másodiknál szintén mindegy lett volna, mindkét nem mellett voltak érveim és ellenérveim, de nagyon örülök, hogy ő is kislány lesz. Már van a lányokban gyakorlatom, nem kell a kismillió lányos cuccot lecserélnünk és a közös szoba tervünket is sokkal könnyebb úgy véghezvinni, hogy nem kell az amúgy már teljesen lányos szobát uniszexszé alakítani. :D Mellesleg én mindig irigyeltem az egynemű tesópárokat, örülök, hogy ez a lányaimnak megadatik. :) Ugyanennyi pluszt feltudtam volna sorolni egyébként kisfiúnál is, de tényleg örülök, hogy így alakult.

márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Na, örülök, hogy megjöttek a lányos anyukák is😁 Lány ruhám nekem is volt unokahúgomtól tengernyi. Abból kb. kettőt rá is tudok majd adni😂Meg az összes lányos anya barátnőm ígért nekem uniszexeket. Szóval gyorsan el is szaladtam venni pár rendes pasis ruhát, ne már csupa olyan legyen, ami "fiúknak se olyan ciki."🙄

#12! Elsősorban genetikai betegségekre gondoltam, mert a hibás x kromoszómát a lányoknál a másik ki tudja javítani, de fiúknál nem. De amúgy is betegesebbek sajnos, korábban is halnak. Állítólag több fiú fogan, mint lány, mégis pár hónapos korukra már több lány van, mint fiú. De az enyém remélem makkegészséges, olyan szépen túlélt minden vihart 😁

márc. 8. 22:23
 16/49 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly augusztusban született a kisfiam, szóval a várandósság nàlam nem aktuális.

Csak szeretnék mindenkinek gratulálni a babájához! :)

Az anyaság nagyon nehèz, de elképeztően csodálatos dolog.

Akinek nem első baba, az pontosan tudja miről beszélek! Azért amennyire tudjátok élvezzètek ki az utolsó hónapokat, amíg magatokra és a párotokra tudtok koncentrálni, akinek egészségügyi állapota engedi a terhesség alatt is maradjon mozgèkony, aktív! Mindenkinek könnyű szülést és jó egészséget kívánok! :)

márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Augusztus 11., kislány. Van már egy bátyja, 2 év 3 hónap lesz köztük. Sokat vagyunk kettesben a fiammal, kicsit parázok, hogy fogok logisztikázni egy kicsivel és egy minivel.
márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

#16! Köszönjük szépen.😁

#17! Üdv neked is. Biztos bele fogsz jönni. Összeszoknak előbb -utóbb. Reméljük, előbb 😂

márc. 16. 12:29
 19/49 anonim válasza:
Augusztus 12 és még nem tudom a nemét, 20 hetesen megyek ultrahangra remélem kiderül 😃 első baba nagyon várom, már érzem a mocorgását. ♥️
márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
#19! Hányadikán mész a 2.genetikai ultrahangra? Én 28-án. Izgulok azért, hogy minden rendben legyen. De 2napja láttam. Jól érezte magát. 😁
márc. 16. 19:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!