Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szül augusztusban?

Ki szül augusztusban?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak erre csoportok F.cebook-on, de én nem vagyok F.cebook-on és nem is szeretnék. Viszont jó lenne azt érezni, hogy nem vagyok egyedül 😂 Persze, tudom, hogy nem, rengetegen vagyunk, de értitek, a környezetemben nyilván senki.

Írnátok pár szót magatokról? Hányadik baba? Mióta vártok rá? Tudjátok már a nemét?



márc. 3. 10:48
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
#30! Jó lenne, de egyelőre magamra hagytak🤣 Remélem, mindenki jól van, csak élvezi az eseménytelen 2.trimesztert😁
márc. 29. 12:34
 32/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 7-es vagyok, visszajöttem olvasgatni. Örülök, hogy mindenkivel minden rendben van. :) Csütörtökön voltam genetikai uh-n, és egy nagyon picit megijedtem, mert a köldökzsinórban eggyel kevesebb véna van. Az orvos nyugtatott, hogy ha ez nem társul más rendellenességgel (veseprobléma stb.), akkor nincs ok az aggodalomra. És az ultrahang szerint minden rendben a babámmal. De mégis, picit azért bennem van az egész, annak ellenére is, hogy minden ilyen témájú fórumon javarészt problémamentes szülésekről, egészséges babákról számolnak be.. de ez vagyok én, mindent túlaggódom.

Mostmár 100%, hogy kislányt várunk, és bár a fiúnak is maradéktalanul örültem volna, de így, hogy már van egy kisfiam, szerencsésnek érzem magam, hogy kipróbálhatom magam lányos anyukaként is. 20 hetes vagyok, egy nagyon aktív babával, szerencsére most egész jól érzem magam. Meséljetek ti is! 😀

márc. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

32! Gratulálok a kislányhoz! Próbálj nem aggódni. Ha mást nem találtak, akkor nincs gond. Én hallottam már minden verziót 2 érrel. Volt betegség is, de volt semmi is.

Én is csütörtökön voltam és #21 is, de ő nem írt még☹️ Remélem, vele is minden rendben volt.

Nekem feljebb húzódott a lepényem, aminek nagyon örülök, mert eddig azon aggódtam. De maradt elöl fekvő szóval sajnos, még mindig ritkán érzem csak, hiába aktív ☹️

Most épp az a nyűgöm, hogy 2 napja megint sokat fájdogál a hasam és a derekam. Remélem, csak nő egy nagyot.

márc. 30. 10:35
 34/49 anonim ***** válasza:

14 vagyok.

Nálunk annyira nem eseménytelen a második trimeszter, de ha ennyivel megúszom, boldog leszek. Múlthéten nagyon begörcsölt a hasam/derekam, így soron kívül mentem a dokihoz. Babával minden rendben. Azóta is görcsölgetek, marékszámra szedem a magnéziumot és az első babánál nem tapasztaltam ilyet, így nekem ez para, de mivel minden oké, így igyekszem pozitívan hozzáállni.

Várom azt a szakaszt, amikor már fikszen érzem a lánykánk mozgását. Nekem az első terhességnél is ez volt a legbizonytalanabb időszak. Rosszullétek már alig, mozgás alig, agyalás hogy minden oké-e, annál több. De baromi gyorsan megy az idő, aminek most örülök. :)

márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

#34! Az engem is zavar, hogy semmi terhesség érzésem. Mondjuk én az elején se voltam rosszul, úgyhogy ez nem nagy változás. De miután az 1.trimesztert végig vérezgettem, ez már kész felüdülés. Több, mint 11 hete nem jártam ügyeleten 😊

Nálam ez a hasfájás dolog úgy megy, hogy pár napig semmi, aztán pár napig fáj. Amikor nem fáj, akkor azért parázom, mert miért nem? Nem nő, tuti elhalt. Ha fáj, akkor meg azért, mert Úristen, el fogok vetélni🤦🏽‍♀️ Most ehhez jön a miért nem mozog már? Tegnap is este 8-kor jelentkezett be, már azt hittem, megőrülök. Hiába tudom, hogy még nem kell minden nap, de nekem kell, hogy ne legyek idegbeteg🤣

márc. 30. 11:00
 36/49 anonim ***** válasza:
Sziasztok, #9 vagyok. E honap 14-en voltam magzatviz mintavetelen (kombinalt teszt eredmenye miatt), kedden megyek ultrahangra, de csak aprilis 11-en kapok eredmenyt. Addig megorulok, hogy legyen minden rendben.🥺
márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

#36!Jaj, Istenem! Mi volt rossz a kombinálton és mennyi lett?

Az ultrahangon láttak valamit? Tarkóredő, orrcsont?

Borzalmas lehet ez a várakozás, de próbálj megnyugodni. Minden rendben lesz!

márc. 30. 11:30
 38/49 anonim ***** válasza:
53%

Down szindroma 1:109 arannyal. Az ultrahangon semmi elteres nem latszodott, minden ertek a normalis tartomanyba esett. Senki nem tudta megmondani, mi okozta ezt az eredmenyt.

Jelenleg 20 hetes vagyok, meg 2 het mire telefonalnom kell, es sajnos ugy erzem, nem tudom tiszta szivbol atelni, megelni ezt a terhesseget. Legalabbis a vegso eredmenyig biztos nem, es mivel februar kozepen jott ki ez a magas kockazat, onnantol 2 honap az idegeskedese. A 9 honapbol 2 elveszett, mert nem vagyok felhotlenul boldog.

Koszonom a kedves szavaid, bizok a legjobbakban!😇 #9

márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

#38! Hát, igen. Eddig én is végig paráztam és már a felénél tartok. Remélem, a másik fele már csupa nyaralás lesz. Most a 24.hétre gyúrok.

Biztos nem lesz semmi baj. 109 az elég sok és, ha uh.-n se látszik semmi, akkor nem hinném, hogy te vagy az az 1 a 109-ből. Megkérdezhetem hány éves vagy? Nem lehet, hogy amiatt lett rossz? Én a korom miatt a kombináltat ki is zártam, mert csak rossz lehetett volna. Drukkolok!🤞

márc. 30. 12:07
 40/49 anonim ***** válasza:
27 eves vagyok. Nem iszom, nem dohanyzom, nem is drogozom.😅 tenyleg nem tudom, mi lehet a problema. Abban remenykedem, hogy valamit elneztek, vagy legalabb lesz magyarazat, miert lett ilyen magas a kockazat. #9
márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!