Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szül augusztusban?

Ki szül augusztusban?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak erre csoportok F.cebook-on, de én nem vagyok F.cebook-on és nem is szeretnék. Viszont jó lenne azt érezni, hogy nem vagyok egyedül 😂 Persze, tudom, hogy nem, rengetegen vagyunk, de értitek, a környezetemben nyilván senki.

Írnátok pár szót magatokról? Hányadik baba? Mióta vártok rá? Tudjátok már a nemét?



márc. 3. 10:48
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
#40! Hát, figyelj, alapvetően lehetne fiatalon, egészséges életmód mellett is, de azért annak kicsi az esélye, ha uh-n nincs semmi eltérés. Meg ha belegondolsz, a szám alapján is kevesebb, mint 1% az esélye. Gondolnád, mondjuk egy szerencsejátéknál, hogy te fogsz nyerni 1% alatti esélynél?
márc. 30. 12:51
 42/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok, ujra #9 vagyok.

Telefonaltak a genetikai kozpontbol, minden rendben van, egeszseges a baba❤️ Es azt is megerositettek, hogy kislany🥰

Kerdeztem, miert jott ki ilyen eredmeny, az a valasz hogy “Matematikai kockazatelemzo program, ami 10% hibalehetoseggel dolgozik, sajnos onok pont beleestek” kosz szepen, 2 honapig idegeskedtunk🙄 Nyilvan nem az o hibajuk, meg nem is kenem rajuk, csak azert az elmult idoszakban nem tudtam tiszta szivbol atelni a terhesseget, nem elveztem igazan, mert nem tudtuk mi lesz az eredmeny.

Azt mondta a holgy, ha tervezunk meg babat, akkor a kovetkezo terhessegnel o nem ajanlja ezt a kombinalt tesztet, hogy ne kelljen ezt ujra atelni.

Szoval a lenyeg, hogy megnyugodhatunk😇 Remelem mindenki jol van, es a babatok is!

ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

#42! Jaj, de jó, tudtam én! Gondoltam is rád, hogy majd holnap rákérdezek.

Nálam most lepkehimlő para van, de remélem, nem lesz semmi😕

ápr. 10. 21:01
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok 😊 #24 vagyok 😁 ma voltam orvosnál, kislányom lessz 🩷 nagyon örülök neki, ma vagyok 22 hetes, minden rendben van a babával🥰 nagyon várjuk már, este 8 óra után nagyon aktív, persze napközben is. 😁 De este a legjobban. Az ultrahangon el takarta az arcát mindkét kezèvel, de látszódott a szája, csücsörìtett 😗. Először a popóját mutogatta, majd később hajlandó volt megfordulni is. 😊🩷🩷 Ti hogy vagytok lányok?
ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

#44! Ez szuper! Nálam a doki 1 percre átváltott 3D-re, a kisfiam rögtön megragadta az alkalmat, hogy rám nyújtsa a nyelvét. Csak hogy tudjam, hol a helyem 😂

Mi azóta voltunk magzati szívultrahangon. Minden rendben, de ott nem volt valami együttműködő. Folyton forgatott a doki, de mire a bálna testemmel megfordultam, már rég elbújt a másik oldalon. Utána egesz estig reklamált, minek vittem oda.

Nem nagyon bírja a dokikat. Egyik nap fogorvosnál voltunk. Beszéltem vele előtte, hogy hosszú lesz, szundikáljon, de nem akart. Az első másfél órát végig dörömbölte a hólyagomon ugrálva 🤣

Egyébként éjfél körül szokott aktívkodni. Ha nem vagyunk orvosnál, napközben alig mozdul.

Tegnap voltunk nőgyógyásznál. Hoztam a formám. Megint 3x kellett mérni a vérnyomásom, mert annyira pánikolok, hogy nincs rendben a gyerek, miután néz szívhangot nála, még kb.10perc mire visszaállok normál üzemmódra. A doki meg irigykedve nézi a kiskönyvemet, hogy mindenhol máshol tök jó értékeket produkálok.

Múlt szombaton elkezdődött a vizesedés☹️ Már a gyűrűmet is levettem. Aztán hiába jött a hideg, nem ment vissza. Ma először látom úgy, hogy a lábamnak kezd újra láb formája lenni.

Nálatok mi újság? Hogy megy a 2.trimeszter?

ápr. 19. 10:36
 46/49 anonim ***** válasza:

Örülök hogy minden rendben. Èrdekes nekem ahoz kèpest hogy 22 heses vagyok, csak tapadós blúzban lehet mondani hogy van hasam, de inkább úgy nézek ki mint aki fel szedett pár kilót. Semmi hasam nincs na jó talán egy marèknyi, ha nem mondom senki nem mondja meg hogy terhes vagyok. Derekam az fájdogál rendesen, es elég sűrűn. Megint meg kezdődött hogy viszket a cicim. 😑

A fisfiamnál ugyan ez volt, mikor meg született, kèrdeztèk hogy ki gyerekère vigyázok 😂

ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

#46! Tényleg? De fura! Nekem tök nagy hasam van. Már olyanok is rákérdeznek, akik nem tudták. Mondjuk engem nem zavar, régen mindig azt mondtam, én terhesen óriási hasat akarok. Hát, megkaptam😂 Mondjuk azóta átértékeltem, mert tesómnak is jó nagy volt, kórosan sok magzatvíz miatt☹️ Szóval olyan áron nem akarok, akkor inkább legyen kicsi. De egyelőre azt mondták, átlagos a mennyisége.

Én ismertem egy lányt egyetemen. Kérdeztem barátnőmtől, hogy szerinte terhes-e, mert volt egy kis pukli a hasán. Mondta, hogy nem hiszi, biztos csak most ebédelt. Következő héten nem jött. Kérdeztem, hol van? Mondták, hogy megszült 🤣 Mondjuk neki 4.gyerek volt és vékony csaj volt amúgy.

ápr. 19. 17:21
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én augusztus 12.ére vagyok kiírva. 3.baba lesz. Van már egy 9 és egy 4 éves kisfiam. Mielőtt az első gyermekemet vártam nem tudtam volna elképzelni magamat fiús anyukaként. Mindig is kislányt szerettem volna, aztán mikor megtudtam, hogy kisfiam lesz, bevallom egy kicsit csalódott is voltam. Mostmár teljesen máshogy látom, imádok fiús anyuka lenni. Most is fiút szerettünk volna, viszont 80%-ban kislányt mondtak. Kicsit félek, hogy milyen lesz 2 fiú után 1 kislánnyal, de izgatottan várom.
máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

#48! Üdv, neked is. Barátnőm volt így. 2 fiú után nagyon szeretett volna egy lányt. Aztán, amikor kiderült, hogy a 3.lány, teljesen kiborult, fúj, minden rózsaszín, azt se tudja, mit kell kezdeni egy lánnyal, inkább fiút akart volna.

Most meg már teljesen bele van bolondulva.(2,5éves).Pedig nagyon durván hisztis. 2,5 éve dackorszakos😂

máj. 7. 20:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!