Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok....

14 hetes kismama vagyok. Elvágtam az újjam, sajnos varrni kellett. Tényleg látszik majd a babán? 😞 Valakinek tapasztalat? Vagy csak babona? Nagyon elkeserít. 😞

Figyelt kérdés

márc. 10. 21:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Babona, nyugi!
márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi látszana a babán?
márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez baromság. Mint az a babona, hogy ha megkíván valamit a terhes nő és megvakarja magát valahol ott anyajegye lesz a babának. Jelentem nincs a babámon se eper, se málna, se savanyú káposzta se csokis keksz alakú anyajegy. Mindig ezeket kivántam.
márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy látszik! Nem mintha akkora óriási baj lenne pár csík az ujján, de ez babona, semmi köze a realitáshoz. Használd a józan eszed! Hogy látszódna már? Pontosan mitől? Őt is varrta a doki?🤦🏽‍♀️
márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
A környezetemben vagy 5 en ilyesztgettek ezzel az utóbbi napokban hogy majd szegény babám heggel születik. 😞
márc. 10. 21:09
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet valami okos környezeted.
márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmi alapja nincs! Én megégettem magam, de semmi nem lett rajta! Nyugi, ne hallgass rájuk!
márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

15 hetes várandós voltam amikor fejreálltam a biciklivel. Úgy néztem ki, mint akit agyonvertek. Maradandó nyoma is maradt a kezemen.


Megnyugtatlak a gyereken egy karcolás sincs, de még csak bicikli formájú anyajegy sincs rajta :D

márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
8-as. Én tartom, hogy a legtöbb ilyen babonával való egyezés a véletlen műve csupán, így a te anyejegyeid is. Ha nem véletlen lenne akkor az emberiség 99 százalékán lenne valamilyen kaja anyajegy, vagy heg. 3-as voltam.
márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
#9! Kár! Milyen menő lenne már!🤣
márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!