Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok....

14 hetes kismama vagyok. Elvágtam az újjam, sajnos varrni kellett. Tényleg látszik majd a babán? 😞 Valakinek tapasztalat? Vagy csak babona? Nagyon elkeserít. 😞

Figyelt kérdés

márc. 10. 21:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
82%
Édes Istenem, ilyen agyhalottak minek szaporodnak? Könyörgöm mondd, hogy csak trollkodsz. "megilyedtem". Nem, ez biztosan nem igaz, ilyen nem létezhet.
márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Én rákívántam a trópusi gyümölcsökre, de csak konzervben volt. Most akkor gyümölcs alakú anyajegye lesz a gyereknek vagy konzerv? Segítsetek!🤣
márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Hé, most miért kellett töröltetni? Igen is, menő lenne egy bicikli formájú anyajegy!
márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Manapság tényleg van,aki ezt még elhiszi? Persze,hogy csak babona.Ugyan hogyan látszana meg rajta?Őt is megvágtad a hasadban,vagy hogy?
márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
78%
Nem, viszont a helyesírási "készséged" sajnos tényleg örökölheti, tekintve hogy az IQ nagyrészt anyai ágon öröklődik.
márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
77%
5 évesen nem lehetsz terhes. Márpedig idősebb nem igazán lehetsz, ha ilyeneket elhiszel...
márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

#16

Kedves vagy, hogy így aggódsz a babám eszéért. Annyi helyesírási hibát azért nem ejtettem hogy ilyen "aranyos" legyél. :) remélem te férfi vagy és a te iq-d így nem öröklődik tovább. :)

márc. 10. 21:43
 18/33 anonim ***** válasza:
76%

"újjam", "megilyedtem"

Jah, annyira nem sok...😅

márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ez annak idején odáig fajult, hogy apám a műhelyben belefejelt egy vasba és felrepedt az alsó ajka alatt, mikor anyám terhes volt velem. A nagyanyámék teljesen bele voltak betegedve, hogy fog a gyerek kinézni... 🤣 Nyilván nem látszik rajtam semmi. A genetika meg baromira nem így működik.
márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Lombik beültetésemre 2 nappal szétvertem a fejem, 6 öltéssel varrtak. Nem lett Frankeinstein szörnye a fiam. Csak én. 😄
márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!