Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez tényleg így van?

Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál. Kèt aszisztens nő is bent volt. Ösztönösen elkezdtem simogatni a pocakomat (31 hetes vagyok). Aztán rám kiabáltak, hogy fejezzem be. Ilyet tilos csinálni. Nagyon megijesztettek. Utána görcsöltem is vagy 10 percig. Aztán mondták, hogy biztos azért mert simogattam.
ápr. 10. 14:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Válts dokit.
ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Van egy ilyen mendemonda, hogy a simogatástól begörcsöl a méhed, de én még élő embert nem láttam, akivel ez előfordult volna...
ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem mendemonda, a simogatás méhtevékenységet idéz elő…
ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Még ha okoz is valamit a simogatás, a terhes nőre kiabálásnak és stresszeltetésnek szerintem jóval nagyobb a kockázata.
ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
19%
Hihetetlenek vagytok, 0-ra pontozzátok azt ami valós :D
ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, van benne valami, hogy méhösszehúzódást okoz, de szerintem "kicsit" túl van tolva. Amíg nem terjedt el el, MINDEN kismama simogatta a hasát, kis túlzással a nap 24 órájában. Nem láttam, hogy tömegesen rohantak volna idő előtt szülni.

Egyébként meg orvosnál voltál, nem? Majd ő rád szól, ha akar, az asszisztensnek nem az a dolga.

ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
A kiabálás nagyon nem volt szép dolog, de valóban okozhat a hassimogatás méhösszehúzódásokat ami beindithatja a szülést. Nekem több doki is mondta már, hogy ne csináljam még az első terhességemnél. Ott nem volt állandó orvosom. Most a másodiknál állandó orvosom van, én még az elején megkérdeztem, hogy mit gondol erről és ő se ajánlotta.
ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Még a vaginánkat is lehet simogatni, abból sem lesz semmi. :)
ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
8-as azért ebbe ne legyél annyira biztos. Akinek nincs problémája, annak biztosan nem okoz kárt, de aki nyílik vagy rövidül, annak nem tesz jót. De te biztosan tudod, hogy nem árt…
ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Aki nyílik, annak nyilván nem.
ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!