Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez tényleg így van?

Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál. Kèt aszisztens nő is bent volt. Ösztönösen elkezdtem simogatni a pocakomat (31 hetes vagyok). Aztán rám kiabáltak, hogy fejezzem be. Ilyet tilos csinálni. Nagyon megijesztettek. Utána görcsöltem is vagy 10 percig. Aztán mondták, hogy biztos azért mert simogattam.
ápr. 10. 14:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én végig 0-24 simogattam aztán túlhordtam, indítani kellett és végül császár lett 0 tágulás miatt 😂
ápr. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Pfff :D egész terhességem alatt folyton a hasamat simogattam. 40+5-n indítani kellett, mert a kisfiam semmi hajlandóságot nem mutatott arra, hogy kibujjon, de indítást követően sem. Csaszarozni kellett másnap :) szóval az égvilágon SEMMI köze a pocaksiminek a szuleshez/vetéléshez!
ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!