Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kívánok csupa egészségte...

Miért kívánok csupa egészségtelen ételt? Bajt csinálok vele?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok. Eddig sokat hánytam, de most múlóba. Állandó jelleggel olyan kajákat kívánok, amik tiltó listán vannak. Császár szalonna, liba zsíros kenyér, felvágottak, de mindezt paradicsommal, zöldpaprikával és lila hagymával. És hogy legyen mentő övem is minden nap eszem almát és facsarok friss narancs levet. Az ebédünk nem egészségtelen, hetente legalább 3-szor van főzelék. 155 cm magas vagyok és 58 kg-al lettem várandós. Most már 2-3 kg-ot híztam. Ngayon rosszul étkezem?
2010. okt. 27. 09:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a terhességem során rengeteg édeset kívánok és általában meg is eszem.Nekem is sokan mondják, hogy milyen egészségtelen,pedig a baba szépen fejlődik és ez a lényeg.Mindössze eddig 2,5 kg híztam.


Nyugodtan edd meg amit kívánsz,én örülnék neki ha ilyen ételeket kívánnék.


21km

2010. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!