Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 21-22 hetesen rálóg a...

Ha 21-22 hetesen rálóg a méhszájra a lepény (placenta praevia marginalis) mennyire valószínű, hogy a 36.hétig feljebb megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg 21-22 hetes várandós vagyok a második gyermekünkkel. Bizonyos okok miatt orvost váltottam és tegnap volt az első találkozásom az új szülész-nőgyógyászommal. Tudtam, hogy a lepény hátsófalon tapad és mélyen mert jelezték a genetikai ultrahangvizsgálatok során. A második trimeszteri az 1 hete volt, akkor annyit mondott az orvos aki vizsgált, hogy mehet feljebb a placenta, nézessek rá mindig ha orvosnál járok. Jeleztem tegnap is ezt az orvosnak, aki hüvelyi uh után azt mondta, hogy jelenleg nagy esély van arra, hogy ez császármetszés lesz és nem javasolja a munkát sem. Nem tiltott el a normál élettől, tehát nem kell feküdnöm de írt fel hormonkészítményt illetve vérnyomáscsökkentőt is, hogy a méh tevékenységét minimalizáljuk. Elvileg kis százalékban mozog el a lepény annyira, hogy ebből akár hüvelyi szülés is lehessen.


Volt valaki aki hasonló vagy ugyanilyen típusú lepénytapadási rendellenességgel küzdött és feljebb vándorolt neki? Eléggé elvagyok keseredve.



#császármetszés #placenta praevia #Hátsófali lepény #Mélyentapadó lepény
ápr. 17. 07:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves 9es!

Akkor valóban szinte egyszerre fognak születni 😁

ápr. 18. 10:55
 12/14 anonim ***** válasza:

Itt nem vagy véletlenül?

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Ez az én kérdésem. Ha még nem, szívesen fogadunk.

#9

ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Még nem láttam a kérdést de mindjárt végig olvasom. 😊
ápr. 18. 15:34
 14/14 Nyers Kitti válasza:
Nekem 1 hèt alatt,màr nem lógott rà. Simàn feljebb mehet! Persze nàlam is ment a pànik rendesen, mert mizofóniàs vagyok, nekem a kórhàz maga a pokol lett volna, ha befektetnek 4 hónapra..
tegnap 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!