Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhessegi tunet a...

Lehet terhessegi tunet a fejfajas?

Figyelt kérdés

25-en kene megjonnie, de mivel 26-28 naposak a ciklusaim, megjohet holnap is, illetve 26-an is. Abszolut nem vagyok fejfajos tipus, de mar kb. 3 oraja nagyon faj a fejem. Egy masik furcsasag, amit eszleltem, hogy reggel ugy ereztem, hogy be van dugulva az orrom, amikor meg kifujtam, a zsepi eleg veres lett.

Kb. a beagyazodas ideje alatt szeretkeztunk a ferjemmel, es aktus utan volt egy pici barnas/ enyhen veres nyakos folyasom. Nem szokott ilyen elofordulni, vajon mitol lehetett?

A mentstruacio elotti tuneteim sokkal enyhebbek, mint amilyenek szoktak lenni, enyhe alhasi fajdalom/ szurkalas, abszolut nem faj a mellem. Ha nem tudnam, hogy a napokban kellene megjonnie, fel sem tunnenek a tunetek.

Volt mar koztetek olyan, akinek fejfajas hivta fel a figyelmet a terhessegre?


ápr. 23. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10 nekem fel sem tűnt, hogy azt írta, a beagyazodaskor voltak együtt.

Jót nevettem 🤣🤣

ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Édes szivem. Ha beágyazódaskor szexeltetek, akkor mégis mi a búbanat ágyazódott be?!


Csak egy kis biosz. Tudod, neked van petesejted. A partnernek spermája. Ezek szépen vándorolnak, majd összetalálkoznak. Ha talalkoztak, akkor egyesülnek, és utána ágyazódnak be. Ez egy több napos folyamat.

Nem csak szex és már ágyazódik is be 🤦‍♀️

ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi tünet inkább az, ha napi 10 fingás helyett 15-t kell. 🤷‍♀️
ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy sejtsd, mikor van/ volt beágyazódás, meg kellett foganj.

Csak a megtermékenyült pete tud beágyazódni.


Biológia 8. évfolyam.


A nátha, az orrvérzés nem terhességi tünet.

Viszont a fejfájás+ orr vérzés lehet magas vérnyomás tünete.

ápr. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!