Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhesen hosszabb...

36 hetes terhesen hosszabb autóút?

Figyelt kérdés
Mai naptól nem dolgozom és elterveztük a férjemmel, hogy elmegyünk kettesben a kedvenc városunkba enni egy finom halászlevet, illetve mivel Majális is lesz szerdán biztos lesznek programok is. Tőlünk 230km-re van ez a város, reggel mennénk, kora este jönnénk, így aznap 460km-et tennénk meg. Anyukám szerint kockázatos már ilyenkor ennyit kocsikázni, kissé kiakadt, hogy már nem lehetek ilyen felelőtlen stb. Bennem fel sem merült, hogy nem kellene menni mivel nincs semmi tünetem, teljesen energikus vagyok, meg persze nem is túrázni készülünk. 36 hetesen szerintem aránylag kevés annak az esélye, hogy pont abban a kb.8 órában indul be a szülés. Mi erről a véleményed?
ápr. 29. 21:04
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Nincs megszokott, ismert kórház, mert a helyiben sem jártam még soha, így ilyen szempontból igazából bármelyik kórház ugyanolyan számomra. Kisebb gyerkőc sincs, így nem parázok rá, hogy mi lesz, ha esetleg útközben hirtelen megindulna a szülés, amire egyébként nagyon kevés esélyt érzek. Persze, itthon nyugiban lenne az ideális. Igen, egyébként Szegedről van szó :)

ápr. 30. 11:51
 22/25 anonim ***** válasza:
20# Igazad van. Egyébként pont szegedi vagyok. :D 16# voltam.
ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Akkor adott minden kérdező. :)
ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Vagyis 17# voltam, na. :) 20-asba.
ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nem attól aggódtam, hogy akkor indul be a szülés, mikor megyünk valahová, hanem hogy a kocsiban egy 3 perces úttól annyira elzsibbadt a lábam, hogy nem bírtam kiszállni se.
ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!