Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt napján nagyon halvány...

Nem várt napján nagyon halvány teszt és nem erősödik másnapra?

Figyelt kérdés

27-28 napos általában a ciklusom, ha 27 nappal számolunk, tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött és egy iszonyú halványat teszteltem (X-epil és Gabriel). Az X-epilen szinte nem volt semmi, a Gabrielen látszódott, de nagyon halványan. Ma megismételtem, de ugyanolyan halvány mindkettő. Bár nem első vizelet igazából, mindkét éjjel 4-5 körül kimentem pisilni, és nagyjából 3 óra múlva teszteltem.


Szerintetek mennyire baj, hogy ennyire halványak és nem erősödtek? A kisfiammal a nem várt napján már jóval láthatóbb volt. :(


máj. 8. 09:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy hcg vértesztet csinálj ahogy előttem is írták. Több értelme van, mint pisi teszteken izgulni, hogy erősödik-e. Drukkolok, hogy jó legyen!😁
máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

Engem szétparáztattak ezzel az erősödnie kell szöveggel. Nem igazán erősödtek a tesztjeim, mégis 16 hetes vagyok, ráadásul ikrekkel. Van egy pozitív teszted, nem kell már azt nézegetni.

Nyugodj meg, nincs semmi baj!

máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és köszönöm a biztatást! :) Vettem még egy digitális tesztet, pár napon belül megcsinálom, addig kibírom valahogy és igyekszem nem agyalni. :)
máj. 8. 19:27
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

Én 2x voltam ilyen dilemmában.

Mind a 2x itt kértem segítséget.

Mind a 2x jött a válasz, a pozitív barhogy pozitív, gratulálnak, ez tuti jó, stb...

Az egyik kémiai volt, 3nap késéssel megjött. A másik üres petezsák maradt.

A dokinak mondtam a teszteket, mutattam képen őket, ő is azt monta, erősebbnek kell lennie egy normál terhességnél.

máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
14# végig semmi gond nem volt a terhessegemmel, álomterhesség volt, kezdetben mégis nagyon halvány pozitív tesztjeim voltak. Makkegészséges a fiam.
máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nagyon egyén függő, nem mindenkinek választ ki nagy mennyiségű hcg-t a szervezete. El kell menni 2 HVG vérvételre és rögtön kiderül mi a helyzet.
máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
*hcg, bocsánat javított a telefon
máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma teszteltem újra, és már az X epil is szép erős. :) Remélem továbbra is minden rendben lesz, köszönöm a biztató válaszokat mindenkinek! :)
máj. 10. 08:53
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
Szuper, gratulálok, boldog babavarast, babazast majd 😊😊😊
máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Na szuper kérdező! Kívánom, hogy minden rendben legyen. Boldog babavárást!!❤️
máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!