Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt napján nagyon halvány...

Nem várt napján nagyon halvány teszt és nem erősödik másnapra?

Figyelt kérdés

27-28 napos általában a ciklusom, ha 27 nappal számolunk, tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött és egy iszonyú halványat teszteltem (X-epil és Gabriel). Az X-epilen szinte nem volt semmi, a Gabrielen látszódott, de nagyon halványan. Ma megismételtem, de ugyanolyan halvány mindkettő. Bár nem első vizelet igazából, mindkét éjjel 4-5 körül kimentem pisilni, és nagyjából 3 óra múlva teszteltem.


Szerintetek mennyire baj, hogy ennyire halványak és nem erősödtek? A kisfiammal a nem várt napján már jóval láthatóbb volt. :(


máj. 8. 09:06
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
máj. 10. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!