Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A koldokzsinor a nyakon?

A koldokzsinor a nyakon?

Figyelt kérdés

Ha a koldokzsinor ravan tekeredve a magzat nyakara akkor tobbet vagy kevesebbet mozog?

Az oxigen hiany kovetkezteben is lehet aktiv magzatmozgas vagy arra csak az jellemzo ha kevesebbet mozog?

Oxigenhianynal milyen a szivfrekvencia? Alacsony vagy magas?


máj. 13. 14:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
6! Lenne egy kérdésem,ha császárral szülsz nem lehet ott apuka??
máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

11!


6os vagyok. A műtőben nem lehetett bent akkor,de miután rendbe tették a babát,neki adták oda testkontaktra. Sírt a lányunk, de megnyugodott a hangjára... 🙂.


Én sajnos olyan állapotba kerültem a császár miatt,hogy szinte alig éltem, szóval én meg sem foghattam a babát hosszú órákig. Állítólag a spinális

érzéstelenítésre reagáltam rosszul....

Örülök nagyon, hogy ott volt a férjem a babával. Még fotót is készített a nővér róluk nekem!

máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen hogy válaszoltál. Külföldön élek és itt bennlehet az apuka császárnál.
máj. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Pecsen sem lehetett mutoben,a zsilipben ult ahova viszont oldalrol ralattam. O is a mutoasztalra es hogy meszarszek volt, omlott a verem azt mondta. De megkapta a gyereket,nekem mindketszer csak felmutattak es vittek is.
máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
A lányom nyakán is 3x volt. Az utolsó NST-n hirtelen élményt a szívhang. A főorvos pont arra sétálgatott, besietett, mondta, hogy feküdjek át a másik oldalamra. Akkor visszajött a szívhang. Mondta, hogy a nyakán van a zsinór, lehet hozni a szülős cuccot, bent maradok és reggel indítás. Másnap reggel indítottak, délben mondták, hogy császár lesz. Délután 5-kor császároztak. Azonnal felsírt. A szobatársam kislánya viszont csomót kötött a zsinórra. A bőven 3 kiló fölé saccolt kislány alig 2,5 kilóval született, besárgult, kelteni kellett enni, minket 3 nap múlva hazaengedtek, ők pedig aznap mentek fel a gyerekosztályra még 1,5 hetet voltak bent.
máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
🙁 olyan rossz hogy akar mi lehet igy a vege fele is…..
máj. 14. 22:13
 17/29 anonim ***** válasza:
Egész életében lehet "akármi". Nem dőlhetsz hátra sosem.
máj. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
És még mik lesznek miután megszületett és elkezd forogni, kúszni, mászni szaladni.
máj. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Hat igen 🙂
máj. 15. 07:07
 20/29 A kérdező kommentje:
Aki irta, hogy tobbszor rajta volt a nyakan a babajanak a koldokzsinor. Tobb alkalommal mondtak vagy tobbszor volt ratekeredve?
máj. 15. 07:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!