Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A koldokzsinor a nyakon?

A koldokzsinor a nyakon?

Figyelt kérdés

Ha a koldokzsinor ravan tekeredve a magzat nyakara akkor tobbet vagy kevesebbet mozog?

Az oxigen hiany kovetkezteben is lehet aktiv magzatmozgas vagy arra csak az jellemzo ha kevesebbet mozog?

Oxigenhianynal milyen a szivfrekvencia? Alacsony vagy magas?


máj. 13. 14:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, azt nem nezik uh val,szuleskor derul ki csak. Akkor mondja az orvos. Vagy mire gondolsz?
máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Ugy ertem, hogy tobbszorosen ra volt csavarodva a nyakra?
máj. 15. 07:53
 23/29 anonim ***** válasza:
Többször volt rátekeredve. Háromszorosan,ha így jobban érted.
máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
3as és 23as voltam.
máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Igen, koszi. ☺️
máj. 15. 09:56
 26/29 anonim ***** válasza:
#1vagyok. 6 körben volt a nyakán a zsinór. Az összeset anyakára tekerte, egészen a méhlepényig. Ahhoz, hogy a műtőben ki tudják emelni, egy kört le kellett szedni a nyakáról méhen belül.
máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Huh…. Az veszelyes lehetett 🙁
máj. 15. 19:18
 28/29 anonim ***** válasza:

Anyám elmondása szerint nekem is a nyakamon volt a zsinór. A terhesség végén nem állhatott fel mert ha felallt szorított a zsinór és nem találtak szivhangot. Végül hüvelyi úton születtem, azt mondta a doki hogy többször is a nyakamon volt és úgy nézett ki mintha összesodortam volna. Én is tiszta lila voltam születés után.

Szerencsére semmilyen maradandó kárt nem szenvedtem. Valószínűleg azért mert időben észrevették. Szóval nyugi.

máj. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ezen a videón jól làtszik, hogy akàr a zsinóron levő csomò is egyszerűen csùszik ide-oda. [link] A nyakra tekeredés is teljesen àtlagos, sok baba születik ìgy. Az a fontos, hogy ne siettessèk a kitolàst, mert az ilyenkor különösen gyakran okozhat oxigènhiànyt.
máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!