Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eléggé kétségbe vagyok esve....

Eléggé kétségbe vagyok esve. Valakivel szeretném megosztani!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy fogamzásgátlót szedek és késik. Kedden vettem be az utolsó szemet és nálam mindig úgy van hogy az utolsó bevétele után a 3. napon azaz most pénteken kellett volna megjönnie.

Furcsán érzem magam, hányingerem van és úgy érzem hogy a szokásosnál most még érzékenyebb vagyok.

Estem már teherbe gyógyszer mellett és most félek hogy megint. A barátommal pedig vigyázunk(nem mindig megy el bennem) és a gyógyszert is mindig beveszem.(telefonom be van állitva hogy jelezzen)

Fiatal korom ellenére szerettem volna megtartani nagyon azt a babát, csak sajnos nem lehetett. Nagy esély lett volna rá, hogy beteg lesz.

Ha most ismételten úgy alakulna hogy terhes vagyok akkor mindent megszeretnék tenni az ellen hogy ne legyen beteg a baba.

Az apuka támogatna, hiszem az előző babának is nagyon örült.

Tesztet most még nem akarok venni, várom még pár napot hátha valamilyen okból késik. De nagyon úgy érzem hogy nem véletlen késik.

Nem szeretnék olyan válaszokat, ami kioktató vagy sértő lenne. Ezt azért irtam le mert jó volt kiirni magamból, és ha esetlen jönnének megnyugtató vagy segitő válaszok annak nagyon örülnék.

18/l.


2010. nov. 6. 13:53
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Jajjjjj de szupi!

És a tesókák hogy vannak??:-)))))

2010. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!